Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

3784
#AIpha nieaktywny
16 lipca 2010r. o 23:58
ja dobrze znam angielski i francuski , troszkę hiszpański ale chciałbym wiedzieć jakie są tam warunki , atmosfera pracy
jacy ludzie i na jakim poziomie ;) piszą tu ludzie , którzy tam pracują ? Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
17 lipca 2010r. o 9:01
~ napisał(a): nie chodzi mi o to, żeby nie uczyć się języków obcych, sama kiedyś się uczyłam dawno, dawno temu, teraz moje dziecko włada biegle językami obcymi, i jestem jak najbardziej za edukacją w tym kierunku, żeby móc sie porozumiewać w świecie


no i widzisz, potwierdzasz moje słowa, nawet dzieci znają teraz jakiś język obcy i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego :) teraz to standard
tak samo jak nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że firma z zagranicznym kapitałem chce mieć ludzi, z którymi choć odrobinę można się skomunikować w obcym języku
jeśli nie znajdą tylu ludzi, którzy znają język, przyjmą takich, co nie znają, to przecież oczywiste, tak samo jak oczywiste jest to, że póki zaczynają, mogą przebierać w ofertach :)

a tego zdania nie rozumiem kompletnie :D

~ napisał(a): ale znajomośc języka obcego w twojej firmie, w której pewnie rozpoczęłaś swoja pierwszą pracę i zaczynasz uczyć sie życia jest co najmniej nie na miejscu


tym bardziej, że nawet nie wiesz gdzie pracuję i ile czasu :D :D :D


mnie osobiście bardziej zdumiewają ogłoszenia, gdzie na pokojówkę (było tu takie ostatnio) czy inne tego typu zawody jest wymagane wykształcenie średnie :D język obcy w zagranicznej firmie nie zdumiewa mnie wcale :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
17 lipca 2010r. o 13:44
możecie sobie pisać w cv co chcecie ale i tak wszystko wyjdzie na 1 oraz 2 -ej rozmowie ---j.obce tagże ......srednio na 30 jest przyjeta 1 osoba....potem 3 mies okres próbny i wyjdzie wszystko ;) jesli oczekujecie 2000 tys po 3 mies to radze szukac innej filmy..................... ;)
paint line rules......................................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~up niezalogowany
17 lipca 2010r. o 19:18
Malaria daje rade :D. Ruszy lada rok :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2010r. o 15:04
~@ napisał(a): możecie sobie pisać w cv co chcecie ale i tak wszystko wyjdzie na 1 oraz 2 -ej rozmowie ---j.obce tagże ......srednio na 30 jest przyjeta 1 osoba....potem 3 mies okres próbny i wyjdzie wszystko ;) jesli oczekujecie 2000 tys po 3 mies to radze szukac innej filmy..................... ;)
paint line rules......................................

2000 tyś to 2 miliony, chyba nawet dyrektor zakładu tyle nie ma a zna nie jeden język. i tak właśnie wychodzą braki edukacyjne.
dwa tysiące = 2 tyś pln= 2000 pln a nie 2000 tyś ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly pracownik niezalogowany
12 sierpnia 2010r. o 20:25
ta firma to porazka --kierownictwo zielone jak trawa na wiosne --sami nic nie wiedza a udaja wszystko wiedzących :D zamiast rozmawiac z ludzmi to szczekaja jak psy ,róbcie tak dalej a ci z ambicjami oraz ci co maja cos w glowie pouciekaja do konkurencji....2 j.obce, doświadczenie a placa 1500zl :D
uwowa tez super jako operator a robisz jako technik a czasem jako inżynier :> drogie kierownictwo szukajcie jeleni w lesie :P
[img=1281637507_7qpmtqz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4690
#CROW nieaktywny
13 sierpnia 2010r. o 8:42
o!jelonek!! :D :D

WALKA ZE MNA? GRATULUJE ODWAGI,WSPOLCZUJE GLUPOTY...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
738
#axton nieaktywny
14 sierpnia 2010r. o 14:02
~ napisał(a):
mała Mi napisał(a): no własnie
a te wpisy o znajomości języka obcego to są po prostu żenujące :D
to Wy w 21 wieku nie znacie jeszcze angielskiego, albo żadnego innego języka obcego?? :|
nie mieliście nigdy ochoty nauczyć się dla samych siebie? w całym świecie się dogadacie i dacie sobie radę wszędzie, znając język, no chyba że nikt z tych marud nie wyściubia nosa poza Bolesławiec

ja myślę, że to wstyd się przyznać tak publicznie że się ani be, ani me w żadnym obcym języku :|

Posłuchaj, język angielski znam bardzo dobrze i wykorzystuję go jak wyjężdżam za granicę, a jak jestem w Polsce chcę posługiwać sie w języku polskim.Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:10 - powód: cytowanie (sentinel)



jest firma która docenia i promuje pracowników mówiących dobrze po polsku --to renomowana siec sklepów Biedronka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza