Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 19:58
Spokojnie,kiedyś się to skończy...jak ruszy większa produkcja,to Hiszpanie wymiękną...skończy się obowiązkowy angielski na produkcję,tylko wyższe wykształcenie...na razie przebierają,bo kryzys,brak zamówień...potem sami będą się prosić o pracowanie dla Nich,niech zatrudnią 200osób...tak było w BDN,Baderze,Polfie...będą ratować się Work Serwisami i podobnymi...ale ciągła rotacja załogi nie sprzyja jakości i wydajności.Ciekawe kiedy wymiękną z tą pracą 8-16,16-24,24-8?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 20:11
Do kitu z taka firmą, gdzie rotacja na okragło. Mam nadzieję, że w końcu przyjdą czasy, że sami będą się prosić o ludzi do pracy. Ale wtedy będzie za pózno. Firma padnie, jak nie umie szanować ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazik niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 9:04
Czyli kolejny obóz pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 9:25
~kazik napisał(a): Czyli kolejny obóz pracy

ja miałam nadzieje że jeszcze do końca roku będa przyjmować, bo po co robia te rozmowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
6 grudnia 2010r. o 12:22
Jeżeli chodzi o kobiety to przyjmują przeważnie blondynki ;)

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazik niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 18:42
A nadal rekrutację prowadzi ta co kiedyś Beata K. ?
Straszna cwaniara z niej ale takie karierowiczki - niby specjaliści ds. personalnych to najbardziej niekompetentni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
6 grudnia 2010r. o 21:37
a czy coś wiadomo jaki poziom bhp jest w tej firmie bo ostatnio łowca talentów dzwonił do mnie i pytał czy niebyłbym zainteresowany etatem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
118
#anonim_2453 nieaktywny
6 grudnia 2010r. o 21:44
~anonim napisał(a): a czy coś wiadomo jaki poziom bhp jest w tej firmie bo ostatnio łowca talentów dzwonił do mnie i pytał czy niebyłbym zainteresowany etatem?



LOWCA TALENTOW, LOL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza