Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4085
#Plejadanka nieaktywny
12 lipca 2011r. o 1:26
Goldenhand napisał(a):
Ps:
Gdzie ale gdzie kupiłeś te kozaki?? :D :D :D

Ktoś mu oddał ''za piwko'' :P :P :P

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
12 lipca 2011r. o 11:45
Goldenhand napisał(a): Capitanosss do domu z pracy, ale żeby z teściową na jednej fotce???Dopisane 12.07.2011r. o godz. 01:24:Ps:
Gdzie ale gdzie kupiłeś te kozaki?? :D :D :D

Szanowny GOLDENHAND i kochana Plejadko......nie wiem jakim cudem zdobyliście to zdjęcie (najlepsze jakie posiadam w rodzinnym zbiorze) ale ta fotka przedstawia podróż poślubną do Berlina z moją teściową....(już tłumaczę czemu z teściową), bo wykupiłem bilety na LOVEPARADE,a w ostatniej chwili żoncia rozchorowała się,a że było zapłacone to sobie pomyślałem a niech na stare lata teściowa łyknie trochę kultury zachodniej z elementami holenderskiej wolności zmiksowanej z DDR-owską czerwona gwiazdą.......:) Całą drogę siedziałem z dala łod niej ,żeby nikt się nie domyślił,że ja mam cosik wspólnego z nią...:( Jeżeli mógłbym podpowiedzieć drobna sugestię........JEŻELI PUBLIKUJECIE ZDJĘCIA MOJEJ TEŚCIOWEJ to proszę z takim czarnym paskiem na oczach....cosik jak w bardzo popularnym programie kryminalnym .....007..:) :* :* :* POWODZENIA>:)


Dopisane 12.07.2011r. o godz. 11:45:

chciałbym dostać ...... BOLECKUBEK......
....za trafność wypowiedzi,
....za profesjonalnie pisane teksty,
....za intelekt,
....za ilość postów,
....za bystrość,
.....no i.... za moja skromność we wszystkich wypowiedziach,....a jak nie dostanę KUBKA, to zacznę tupać nogami,powyrywam wszystkie kable ,a na koniec zrobię to najgorsze....WYCIĄGNĘ BATERIE Z KLAWIATURY..:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4085
#Plejadanka nieaktywny
12 lipca 2011r. o 11:54
capitanosss napisał(a): ,....a jak nie dostanę KUBKA, to zacznę tupać nogami,powyrywam wszystkie kable ,a na koniec zrobię to najgorsze....WYCIĄGNĘ BATERIE Z KLAWIATURY..:)


Tylko nie wybijaj ''szyby'' w oknie na świat;p
Bo za to grozi pięć lat;p

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drackula niezalogowany
12 lipca 2011r. o 12:52
Straszne!!!!

&feature=related

:D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
12 lipca 2011r. o 15:24
postaram się Plejadko...:)a z resztą te pięć latek zleci RACH-CIACH..:)

drackula...już dawno takiego napięcia nerwowego nie przeżyłem ......i cosik dla Ciebie...:)


:* :* :*


Dopisane 12.07.2011r. o godz. 15:24:

&feature=related
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4085
#Plejadanka nieaktywny
12 lipca 2011r. o 22:24
capitanosss napisał(a): postaram się Plejadko...:)a z resztą te pięć latek zleci RACH-CIACH..:)



Kotek ''surokatka'' -najlepszy :)

Ode mnie masz pieska:D



A z tym ''rach-ciach'' to bym była...hmm ostrożna:D[img=1310502197_0xmrbv5.jpg]

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
13 lipca 2011r. o 10:04
PLEJADKO...już dawno się tak nie uśmiałem,myślałem ,że spadnę z krzesełka...:):):) zobacz to ....DOBREJ NOCY ŻYCZĘ..:)

&feature=related

&feature=related

&feature=related

&feature=related



Dopisane 13.07.2011r. o godz. 09:52:





......prawdopodobnie ,z nieokreślonych źródeł......SZYKUJE SIĘ WIELKA AFERA.....kilku urzędników kupiło śledzie w słoiku(w zalewie octowej)....w cenie 5.99 pln ... :D :D :D


Dopisane 13.07.2011r. o godz. 10:04:




...jak dobrze ,że mamy Panią Piterę..:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4085
#Plejadanka nieaktywny
13 lipca 2011r. o 11:11

Przychodzi facet do lekarza.
- Panie doktorze, ostatnio dzieje sie ze mna cos niedobrego.
Mam czerwone genitalia i bardzo mnie one swedza.
- Czy ma pan zone?
- Tak.
- Czy pan z nia wspolzyje? - Tak.
- Jak czesto?
- Po kazdym posilku, w soboty i niedziele czesciej.
- A kontakty z innymi kobietami?
- Tez. Po kilka razy dziennie z sasiadka i koleżanka z pracy.
- Pana klopoty wynikaja ze zbyt intensywnego zycia seksualnego
oraz czestych zmian partnerek...
- Dzieki Bogu, bo juz myslalem, ze to od onanizowania sie...

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza