Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Mała niezalogowany
16 marca 2009r. o 23:02
Moge prosić o nr tel. do K i adres gdzie przyjmuje?
Z góry dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2009r. o 23:07
~janina napisał(a): Ja proszę niech mi ktoś wskaże choć jednego sympatycznego
lekarza w Bolesławcu ,który przyjmuje na kasę chorych .doktor P. jest super lekarzzem bardzo sympatyczny pan polecam
:) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
17 marca 2009r. o 7:39
~Mała napisał(a): Moge prosić o nr tel. do Kukuły i adres gdzie przyjmuje?
Z góry dzięki

Doktor Kukuła, którego gorąco polecam-fantastyczny lekarz i wspaniały, dobry, niezwykle kulturalny człowiek przyjmuje przy ul. Konstytucji 3 Maja 5/5 (I piętro w bloku mieszkalnym) w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16:00, ale często przychodzi dużo wcześniej. Telefon: 0698-940-059, gabinet-(0-75) 734-55-15.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3042
#romantiq nieaktywny
17 marca 2009r. o 8:00
Dr. Kukuła jest wspaniałym lekarzem, dla którego Przysięgą Hipokratesa ma właściwe znaczenie. Pięć lat wstecz, miałem okazję to zaobserwować na własne oczy i myślę, że niewiele się zmieniło od tego czasu, ponieważ człowiek zbudowany z dobrego materiału, się raczej nie psuje. :)

http://www.youtube.com/watch?v=XOupCYRezM4&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2009r. o 12:03
Doktor swietny, szkoda tylko, ze bierze 100 zl za wizyte (czasem tylko rozmowa 5 minut, bez badania) a nie potrafi zainwestowac pare groszy w poczekalnie, nowe krzeselka, no i czesto w toalecie nie zapewnia papieru, chusteczek, a mydlo w plynie miesza z woda, hm, dla mnie totalnie niezrozumiala sytuacja, tylko to mnie odstrasza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
17 marca 2009r. o 12:15
100zl?chyba tylko od ciebie,bo strasznie marudzisz!co ma poczekalnia do profesjonalizmu lekarza?wolisz mydelko w toalecie niz swietnego lekarza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
17 marca 2009r. o 12:29
Ja też wolę profesjonalnego lekarza ze skromną poczekalnią, niż konowała, u którego w poczekalni jest luksusowa skórzana kanapa! Nie dalej jak w zeszłą środę byłam u doktora Kukuły i zapewniam Cię, że był papier a mydło nie nosiło żadnych oznak mieszania go z wodą.
Wizyta kosztowała wprawdzie 100 zł, ale trwała kilkanaście minut i obejmowała badanie, w tym także USG.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2009r. o 12:35
skoro od ciebie nie bierze 100zł to pewnie nie jestes jego pacjentka, tylko nudzisz sie i piszesz zalosne posty, kazdy ma prawo sie wypowiedziec i ja to czynie, takie mialam odczucia jak tam poszlam, cisnelysmy sie jak serdelki i brakowalo krzesel, jedna musiala odstapic miejsca ciezarnej, bo dopiero by bylo jakby ciezarna stala a potem jeszcze 100 zaplacila he nie zyjemy juz w czasach PRL-u. Place- wymagam i nie miejszajmy tu profesjonalizmu z warunkami w poczekalni to 2 rozne sprawy, bede chodzic do tego doktora, bo jest najlepszy, ale uwazam, ze przesadza z oszczedzaniem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza