Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~przyszla mama niezalogowany
17 marca 2009r. o 14:46
Dla mnie dr Kukula jest jedynym dobrym ginekologiem w tym miescie. Uczciwy, solidny, opiekuje sie swoimi pacjentami jak tylko moze (nie tylko podczas wizyt, ale takze poza nimi). 100 zl za wizyte, to moze i nie malo, ale wiem ze wydajac te pieniadze zapewnie sobie i dziecku odpowiednia opieke. Dr Kukuła ma bardzo dobry sprzet, wykonuje usg w 4d (w ramach wizyty). Nie zmysla chorob pacjentkom tak jak niektorzy (b. i ch.), nie bada "tasmowo" czyli 5 minut i nastepna, tylko bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad, wypytuje o przyczyny wizyty itd, a przede wszystkim dokladnie tlumaczy i wyjasnia jesli jest cos nie tak. Sadze rowniez ze jednym z plusow jest to ze doktor pamieta swoje pacjentki, a to daje poczucie zaufania.
Odnosnie poczekalni. To jest mieszkanie w bloku...ludzie. Nie oczekujcie niewiadomo czego. Malo miejsca bo maly metrarz. A to, ze sie babki pomiscic nie moga to przeciez nie wina lekarza.. Takze zamiast marudzic o niewygodnych siedzeniach pomyslcie o tym, ze idziecie do najlepszego lekarza w miescie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA014 niezalogowany
17 marca 2009r. o 15:33
ja też jestem pacjentką doktora K .jest to bardzo dobry lekarz,kulturalny,cierpliwy,wszystko wytłumaczy,a co do poczekalni to fakt jest mała ale jak jesteś w ciązy to możesz się umowić na godzinę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
17 marca 2009r. o 18:45
Ja jestem pacjentką doktora Kukuły od 10 lat.Prowadził moje dwie ciąże.Chodziłam na comiesięczne wizyty w czasach,gdy w tym mieszkaniu mieszkał ze swoją rodzinę/żona ,dwoje dzieci i pies/.Mimo to zawsze miał mnóstwo pacjentek.Dla mnie jest najlepszym lekarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
17 marca 2009r. o 20:04
ja również chodzę do dr Kukuły,super człowiek,świetny lekarz,polecam gorąco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mała niezalogowany
18 marca 2009r. o 0:14
Dziękuję za informację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
18 marca 2009r. o 17:18
Kochane Kobietki!jeśli ciąza przebiega prawidłowo nic nam nie dokucza,dzidzia rośnie,brzuszek też.To kazdy lekarz czy to Choma czy Bartkowiak czy Kukuła będzie dobry.Problemy się zaczynają jak z samopoczuciem albo z ciążą sie cos dzieje wtedy nawet ten najlepszy będzie be!! tak samo jest ze szpitalem.Jesli rodzisz bez problemów szybko,dzidzia zdrowa,mama szczęśliwa to czy będziesz nazekać?????oczywiście ze nie, gorzej jak porod się ciągnie,wszystko boli i dzidzia zamiast 10 dostaje mniej punktów.Wtedy psy sie wiesza na lekarza na szpital i na wszystkich wkoło.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~clasta niezalogowany
18 marca 2009r. o 19:01
bredzisz kobieto, lekarza sie ocenia nie tylko pod wzgledem ciazy...chyba ze chodzisz do lekarza tylko wtedy kiedy jestes przy nadzieji...Twoja brocha...
Taki np dr Z.kazdej pacjentce wmawia jakies choroby, bakterie i odsyla na kosztowne badania do Jeleniej, calkiem niepotrzebnie.Ten sam lekarz rozpoznaje ciaze u kobiety ktora w tej ciazy nie jest...no i ja mam brac takiego lekarza powaznie?Zart jakis czy jak?
A wracajac do dr Ch i B. to jest wogle jakies nieporozumienie, ale wiadomo playboye na maxa, zawsze swoje idolki znajda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grażynka_44 niezalogowany
21 marca 2009r. o 18:20
Witam Was!
Czy ktoś z Was ma może nr do R.Pawlika, muszę się zbadać, jestem spod Bolesławca i nie chciałabym jeździć na darmo. Z góry dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu