Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~pacjentka... niezalogowany
21 marca 2009r. o 20:09
~r napisał(a): A ja się nie zgodze z tym.Jest taki lekarz jest to dr H.Szwaj-Moreno,jest moim lekarzem od 16 lat i złego słowa nie powiem.



ha,ha,ha....ironia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyszla mama niezalogowany
22 marca 2009r. o 13:41
do "anki"

mylisz sie... ja trafilam do doktora Kukuly wlasnie dlatego, ze od samego poczatku byly klopoty z ciaza.. Ciaza jest zagrozona, do tego sa inne komplikacje.. Inni lekarze (nawet w naszym szpitalu) nic w tej kwestii nie zrobili.. Kazali lezec... A dr Kukula zlapal sie za glowe.. Przede wszystkim zlecil wszystkie badania, przepisal odpowiednie leki.. a gdy bylo nienajlepiej mimo tego wzial mnie pod swoja opieke do szpitala zgorzeleckiego.. (nota bene niebo a ziemia porownujac opieke nawet pielegniarska tutaj a tam)... Także z jednej strony rozumiem wątpliwosci, ale moim zdaniem wystarczy sie samemu przekonac... a potem wypowiadac

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Doda niezalogowany
22 marca 2009r. o 19:47
Polecam dr.Kukułę wszystkim jest świetnym człowiekiem,a przy tym bardzo dobrym fachowcem.Podjął się prowadzenia mojej ciązy w 7 miesiacu,(bo w tedy do niego trafiłam)pomimo wielu przeciwnośći losu zawsze służył mi pomoca i dobrą radą.
Jest nie tylko lekarzem,ale przede wszystkim człowiekiem!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnautka_22 niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 9:24
Czy do dr Kukuły na wizytę prywatną trzeba się rejestrować? I ile kosztuje wizyta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
16 kwietnia 2009r. o 10:38
~bolecnautka_22 napisał(a): Czy do dr Kukuły na wizytę prywatną trzeba się rejestrować? I ile kosztuje wizyta?

Rejestrować się nie trzeba, choć można-wtedy doktor przyjmie Cię w pierwszej kolejności. Wizyta kosztuje 100 zł, jeśli będzie robiona cytolgia, to 120 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 12:54
Kiedy przyjmuje dr Szwaj, w jakich godzinach i czy trzeba się rejestrować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnautka_22 niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 15:06
agastaffbull napisał(a):
~bolecnautka_22 napisał(a): Czy do dr Kukuły na wizytę prywatną trzeba się rejestrować? I ile kosztuje wizyta?

Rejestrować się nie trzeba, choć można-wtedy doktor przyjmie Cię w pierwszej kolejności. Wizyta kosztuje 100 zł, jeśli będzie robiona cytolgia, to 120 zł.


Dziękuję bardzo za informację :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magdam niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 20:43
Dr Szwaj przyjmuje w poniedziałki i w środy od 16, na osiedlu kwiatowym, ulica Bławatkowa. Nie trzeba się rejestrować.
Osobiście bardzo polecam panią doktor, jestem bardzo zadowolona z niej od wielu lat:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.