Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~koleżanka mamy niezalogowany
26 października 2010r. o 15:54
moja mama opowiadała mi kiedys, ze jej kolezanka przez takie cos podala ginekologa do sądu - z tego co wiem, to wygrala....


osobiście slyszałam kiedys, czekajac na wizyte u lekarza, jak w poczekalni toczyla sie rozmowa na temat delikatnosci badan...i jedna starsza pacjentka oficjalnie przyznala sie, ze UWIELBIA byc badana bo to takie przyjemne... :/ wiec chyba pozytywne doznania sa mozliwe... :| ja tego nie pojmuje, ale cóż... każdy lubi jakąś perwersje :> :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
26 października 2010r. o 20:34
~Joanna napisał(a):
~Kasia 1985 napisał(a): Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??

Jest to możliwe ?
tak możliwe ale tylko wtedy gdy lekarz zamiast badać zaczął ją macać tu i tam,i tak i siak aż w końcu jak zobaczył że jej się podoba to ją doprowadził do orgazmu bo inaczej to sie nie da.bez jaj.badanie ginekologiczne jest tak przeprowadzane że lekarz nie dotyka TAK tych miejsc że kobieta się podnieca :| :| :| :| :| :|

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klaudia 20 niezalogowany
26 października 2010r. o 23:14
No dobra ale są kobiety "bardziej" unerwione w tych miejscach :> Ja tam u lekarza orgazmu nie miałam ale jestem bardzo czuła :| i mogę czasami nie myśleć o seksie i nawet być zła na chłopaka ale jak on dotknie mnie sprytnie w ... to mięknę w sekundę dosłownie i dojdę zanim zajażę o co chodzi :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
27 października 2010r. o 11:28
pas :| :| :| :| :| :|

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4564
#heee nieaktywny
27 października 2010r. o 12:17
nicolette napisał(a):
~Joanna napisał(a):
~Kasia 1985 napisał(a): Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??

Jest to możliwe ?
tak możliwe ale tylko wtedy gdy lekarz zamiast badać zaczął ją macać tu i tam,i tak i siak aż w końcu jak zobaczył że jej się podoba to ją doprowadził do orgazmu bo inaczej to sie nie da.bez jaj.badanie ginekologiczne jest tak przeprowadzane że lekarz nie dotyka TAK tych miejsc że kobieta się podnieca :| :| :| :| :| :|
No to miałaś przygode :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ezelka niezalogowany
1 listopada 2010r. o 12:16
Czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Szwaj- Moreno i ile kosztuje wizyta i czy przyjmuje tylko prywatnie czy może państwowo też????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2010r. o 17:12
~ezelka napisał(a): Czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Szwaj- Moreno i ile kosztuje wizyta i czy przyjmuje tylko prywatnie czy może państwowo też????

Bolesławiec ul.Bławatkowa 6 tel. 075 734-75-34 wizyta chyba ok.70zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam już dosc niezalogowany
1 listopada 2010r. o 20:11
dlaczego w miejscu gdzie powinno byc jak najwiecej informacji o ginekologach zwierzacie sie na temat orgazmów???
to nie jest temat typu" porozmawiajmy i o seksie" tylko miejsce gdzie powinny byc adresy i kontakty do dobrych lekarzy....
pożniej robi sie z tego smietnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza