Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
2 września 2010r. o 9:51
Horbi napisał(a): Polecam Renatę Horbanowicz :)Zmoderowano 28.06.2009 godz.17:04 - powód: 3 x ten sam post : ] (dotka)



Horbi poleca horbanowicz - wygląda jak żałosna AUTOREKLAMA:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2010r. o 14:59
~agastaffbull napisał(a): Gdzie dokładnie przyjmuje pani dr Danuta J., w jakich godzinach i ile kosztuje wizyta?

Proszę o dokładny adres
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
22 października 2010r. o 19:43
Pani Danuta J. przyjmuje na ulicy gdańskiej, w tych nowo wybudowanych budynkach, ale trzeba wejsc od podworka. Przejmuje w piątki od 10-18. Szczerze mogę tę panią polecic, bardzo miła, żadnych zastrzezeń!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4446
#Jolka3105 nieaktywny
22 października 2010r. o 20:39
3 miesiące temu urodziałam córeczkę w Lubaniu. Świetni fachowcy, wszyscy się martwią, przychodzą, pytają czy czegoś nie potrzeba, pokazali jak zająć się dzieckiem, jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi itd. Przez całą ciążę chodziałam do doktora Chomy. Chodziłam i na kase chorych, i na wizyty prywatne, i na każdej wizycie był bardzo miły, sympatyczny, a przede wszystkim szczery! Miałam zagrożoną ciąże, ale wszystko sie dobrze potoczyło. Każdy ma swojego "ulubionego" lekarza. Byłam raz u Dr P. (na wprost apteki "pod klonem") i nie czulam się jak u lekarza... tylko jak ... tak jakby mnie obmacał z góry na dół. Ja polecam Dr Chome i oddział ginekologiczno - położniczy w Lubaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xylo niezalogowany
23 października 2010r. o 12:29
dr Horbanowicz.....przez nią straciłabym moje okruszki bliźniaki bo nie potrafiła stwierdzić czy jestem w ciąży,na drugi dzień z mocnym krwotokiem trafiłam do szpitala i tam w szoku byli że tak dużej ciąży nie rozpoznała po badaniu.dr Homa ..widziałam go jak się zachowuje w szpitalu dla nie swoich pacjentek ,gbur...itp a jaki milutki się zrobił jak zapytałam czy mogę zostać pod jego opieką.
Byłam w ciąży 3 razy i zmieniałam trochę lekarzy.Polecam wspaniałą dr D.Jeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bajka niezalogowany
24 października 2010r. o 18:41
witajcie! czy ktos sie orientuje gdzie i w jakie dni przyjmuje teraz dr Choma? ile kosztuje wizyta? z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
24 października 2010r. o 18:45
:) Choma przyjmuje w Stomadencie ul.Dolne Młyny 21

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bajka niezalogowany
24 października 2010r. o 20:07
dzięki za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza