Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ele niezalogowany
24 października 2010r. o 20:17
Gdzie przyjmuje dr Horbanowicz? Prywatnie bądź na fundusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4446
#Jolka3105 nieaktywny
24 października 2010r. o 22:14
~bajka napisał(a): witajcie! czy ktos sie orientuje gdzie i w jakie dni przyjmuje teraz dr Choma? ile kosztuje wizyta? z góry dziękuję

Choma przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki w Stomadencie. wizyta 70zł + badania, recepta, itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia 1985 niezalogowany
25 października 2010r. o 11:38
Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2010r. o 12:59
~Kasia 1985 napisał(a): Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??


Jaja sobie robisz??? Orgazm przy badaniu??? No to widać jaki rodzaj sexu Cię kręci...albo raczej napisał ten post facet, który nie ma zielonego pojęcia jak wygląda badanie ginekologiczne, bo nikt o zdrowych zmysłach takich bzdur by nie napisał!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2010r. o 13:08
:D :D albo lekarz ja bzyknął a ona myślała że to badanie różne sieroty chadzają po świecie :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bardzo zraniona niezalogowany
25 października 2010r. o 13:48
~Kasia 1985 napisał(a): Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??

Powiem Ci Kasiu trochę głupia sprawa ale moja przyjaciółka opowiadała mi, że miała podobną sytuację ale to było z 10 lat temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
25 października 2010r. o 20:51
ulala :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joanna niezalogowany
26 października 2010r. o 12:44
~Kasia 1985 napisał(a): Nie wiem czy to normalne może któraś z Was miała to samo ale wczoraj byłam na wizycie i podczas badania normalnie miałam orgazm :| Było przyjemnie ale trochę się głupio później czułam. Miałyście coś podobnego ??

Jest to możliwe ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza