Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

4705
#mirek_2005 nieaktywny
24 lutego 2012r. o 18:40
jeździ, ale coś mu się tam psuło parę razy.
będzie jeszcze okazja to zobaczysz.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wrangler niezalogowany
24 lutego 2012r. o 18:43
problemy z paliwem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 lutego 2012r. o 18:52
ostatnio znajomemu co ma auto w LPG ,a sam jest totalna ciemna masa,powiedziałem,że szarpanie w jego aucie może byc spowodowane tym,że komputer wariuje i co chwile przełącza ...z ropy na gaz:D
Moze tu to samo:D

Kurka wybrałbym sie w końcy w teren z wami,dawno nie jeździłem..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
24 lutego 2012r. o 19:05
~wrangler napisał(a): problemy z paliwem :)

rozrusznik już kręci?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
24 lutego 2012r. o 19:22
Jutro o 14 mam nadzieję że ktoś wpadnie? ;]

Standardowo o 14 na parkingu koło stadionu ;)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
24 lutego 2012r. o 19:48
~wrangler napisał(a): problemy z paliwem :)

trzeba było zatankować :D

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 lutego 2012r. o 20:49
macie fantastycznie błotne warunki:):) zazdraszczam wręcz:)
to kto jutro jedzie?
Kazio zrobił frotkę?
Bo z tego co widze to wrangler jak sie ogarnie z paliwem,mirek i...kto jeszcze??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
25 lutego 2012r. o 0:23
Kurcze taki piękny deszczyk dziś to jutro umorusani błockiem cali wrócicie;) dziś nie miałem jak i kiedy- miałem sesje foto w studiu. Jutro walczę z fotoreportażem z maratonu puzzli zgłaszanym do księgi rekordów guinessa. Więc niestety odpada, a szkoda...:) Może w tygodniu uda się pojechać?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza