Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
25 lutego 2012r. o 0:34
a my chyba skoczymy po 16:00 gdzieś w leśne klimaty troszkę sie potaplać w błocie;)
Z Mirkiem i resztą nigdzie nie jadę bo nie dość,że godzina nie ta,to jeszcze wrócę bez miski i z odrapanym lakierem-to tak na dzień dobry;)

może ktoś chętny na mniej wymagające (prześwit) trasy ,aby sie potaplać w błotku??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wrangler niezalogowany
25 lutego 2012r. o 8:24
kreci, nie mam pojecia co to bylo , ja dzisiaj w pracy 24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
25 lutego 2012r. o 9:46
no niestety ja dziś odpadam już widzę, że w robocie będę conajmniej do 16 siedział... A swoją droga siedzę w u mechanika tu koło autolini i widzę stoi ściągnięty bardzo ładny land cruiser chyba z francji ściągnięty:) ciekawe auto ładnie zrobione w teren...


Dopisane 25.02.2012r. o godz. 09:46:

a o to i to autko nie wiem czy wczyta zdjęcie bo z telefonu pisze.[img=1330159578_5km772r.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 lutego 2012r. o 20:39
fajna bania,bo wyskoczyłem ok 14:00 na parking przy stadionie z chłopakami pogadać a tu...pusto!! się okazało,że dzisiejsza pojeżdżawka nieaktualna,a że pojawił się Igi to postanowiliśmy potaplać w błocie swe auto i zabawa trwała w najlepsze,wiecie ciężko przejezdne odcinki,maaaaasa błota,jakoś dawaliśmy radę do czasu aż ...moja świnia podczas przejazdu przez błotko nie zawisnęła na brzegu stromej poprzecznie dróżki (wszystko pod spodem było podmyte przez strumyczek,a na wierzchu-kolejny strumyczek ,który wszystko rozmywał)i każdy ruch groził zsunięciem się auta w dół...Ryzyko: jadymy do przodu i albo pójdzie wrów albo wyjedzie i patrząc na to co mamy pod nogami stawiał bym 9 do 1:(

telefon do niezastąpionego Mirka i akcja asekuracji auta przy przejeździe zakończyła sie pełnym sukcesem:)
Lepiej dmuchac na zimne aniżeli auto z rowu wyciagac;)

po raz kolejny z Igim doszlismy do WIADOMEGO wniosku:jak w teren to min.na dwa auta,zawsze to jakaś asekuracja:)[img=1330198471_mmeo3aw.jpg]



Dopisane 25.02.2012r. o godz. 20:34:

[img=1330198493_wivkgtd.jpg]



Dopisane 25.02.2012r. o godz. 20:39:

[img=1330198754_vn686i1.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
25 lutego 2012r. o 23:24
hemi co ty robisz z tymi filmikami?


Dopisane 25.02.2012r. o godz. 23:24:

jakiś grad popaduje. dodatkowe roztopy wskazane.
macie jakieś pomysły na jutro? ja bym te bagienka rozjeździł, tam gdzie dzisiaj byłem po ciebie.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
25 lutego 2012r. o 23:40
Kazio napisał(a): no niestety ja dziś odpadam już widzę, że w robocie będę conajmniej do 16 siedział... A swoją droga siedzę w u mechanika tu koło autolini i widzę stoi ściągnięty bardzo ładny land cruiser chyba z francji ściągnięty:) ciekawe auto ładnie zrobione w teren...Dopisane 25.02.2012r. o godz. 09:46:a o to i to autko nie wiem czy wczyta zdjęcie bo z telefonu pisze.

widać, że zderzaki zrobione. przedni pod wyciągarkę nawet. snorkel mam nadzieję, że podłączony i szczelny i z jakiegoś dobrego tworzywa. jeżeli z zagranicy to pewnie oryginalne gumy. z tego co widać to YOKOHAMA GEOLANDAR M/T. używałem kiedyś takiego bieżnika. nawet gdzieś są tu fotki z czerwonym isuzu. byłem z nich zadowolony. ciekawe czy sprężyny wymienione, czy tylko założono podkładki.

Zmoderowano 26.02.2012 godz.11:09 - powód: korekta cytowania (sentinel)

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BROWAR & PREZES niezalogowany
25 lutego 2012r. o 23:54

GRUCHA TYLKO SIE NIE SPUSZCZAJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 0:38
Ja jestem za jutro. Powiedz tylko kiedy ;]. Standardowo 14?

Browar nie żebym się czepiał ale co ma wspólnego z off-road-em to co wysłałeś? Jeśli chcesz pokazać co potrafisz to zapraszam jutro o 14 na parking pod stadionem ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza