Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

7626
#LukaBC nieaktywny
26 lutego 2012r. o 0:57
dobra data jutro moge być;D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 9:40
DO Browar: auto jest do uzytkowania na codzien i okazyjnego taplania w błocie,gdyby stan blacharki czy zawieszenia byłby mi obojętny to nie czaił bym sie na nic i albo grubo albo wcale ,wszędzie bym szedł pełnym ogniem i nie liczył się z ewentualnymi stratami:P)

do anonimowego chama co nie pozostaje mu nic tylko klepac przed kompem: nie jestem wszystko wiedzący i nigdzie tak ne napisałem,a co do silników ON+LPG to są ale ,są na tyle rzadkie ,że 99% kierowców o nich nie wiem,tak jak o auta zasilane wodą..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
26 lutego 2012r. o 11:37
co tam słychać? jedziemy dzisiaj rozjeździć te "zalewy"?
frotki jeżdżące?


Dopisane 26.02.2012r. o godz. 11:37:

zamieńcie je na japończyki.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
26 lutego 2012r. o 11:41
właśnie jest coś dziś?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
26 lutego 2012r. o 12:40
zgadzam się z tobą hemi co do ON+LPG bo jest to możliwe bo widziałem wózki widłowe diesla z taką instalacją.

ten wyjazd z pod stadionu to aktualne bo nie wiem czy ładowacz furę na lawetę.

chciałbym dzisiaj przetestować opony z kolcami, mam je od garbusa którego kolega przywiózł ze Szwecji R15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 13:20
Ja się zjawię ale standardowo jako pilot ;). Wpadaj browar. Chętnie zobaczymy co tam masz ciekawego ;).

Czyli 14 pod stadionem jak było mówione ;)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
26 lutego 2012r. o 13:41
no to do zaraz

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
26 lutego 2012r. o 13:52
właśnie wstąpiłem do domu, aby "luknąć" jak to z dzisiejszym dzionkiem i jadę.


Dopisane 26.02.2012r. o godz. 13:52:

psy wybiegane , więc czas jest.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza