Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7331
#kaila1990 nieaktywny
13 marca 2012r. o 15:25
Ze mnie to dopiero jest czub, bo ja czekam na nowe posty chociaż nie przychodzę grać:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
13 marca 2012r. o 15:26
Nie, nie jesteś ;) mam podobnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
13 marca 2012r. o 16:30
Jak tak dalej pójdzie wszyscy skończymy na ODWYKU :D :D :D ....
Spotkania nasze mają swoje skutki uboczne hahaha
Łukasz zaczął chodzić po ścianach;
Grzesiek łamie sobie kostki w akcie desperacji (za duża rywalizacja ahaha piętno psychiczne);
TataFranka ciągle idzie w stronę słońca
.......
Więcej przykładów nie będę podawać bo co niektórzy mogą się przestraszyć :D :D :D
Jedno jest pewne na leczenie dla nas już za późno :D
a teraz odśwież odśwież :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
13 marca 2012r. o 16:41
trzeba zarządzić spotkanie integracyjne skoro i tak grać nie mogę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
13 marca 2012r. o 16:56
To fakt. Wszyscy uzależniliśmy sie od ... Mam nadzieję ze nie tylko od gry ale i od dobrej zabawy. A do soboty tylko 3 dni

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
13 marca 2012r. o 17:09
NO tak wszyscy odliczają dni do soboty ;) :) :) :) a tu niestety dopiero wtorek :/ ;)

a spotkanko integracyjne jak najbardziej he he zreszta mowa o nim już była na ostatnim spotkaniu :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
13 marca 2012r. o 17:10
chyba akurat w wc byłem bo nic nie słyszałem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
13 marca 2012r. o 17:15
ha ha czyli jednak odśwież ha ha :P :P :P :P :P

maniakalne uzależnienie od forum ha ha takie rzeczy to tylko u Siatkarzy:):)

a co Grzesławie :D :D :D :D przybędziesz w sobotę kibicować drużynie :P :P :P :P tylko o pomponach nie zapomnij :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza