Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5436
#nie_powiem nieaktywny
13 marca 2012r. o 17:40
nie bede mowil kto odswieza co chwile :p. taki kibic jak ja to jakby jeden zawodnik wiecej w ataku :d. pompony juz gotowe, teraz cwicze choreografie (uf trudne slowo) i dam czadu :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
13 marca 2012r. o 17:44
Tylko ostrożnie z tym układem choreograficznym, cobyś drugiej nóżki nie uszkodził :P lepiej potrenuj bojowe okrzyki :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2012r. o 21:13
nie_powiem napisał(a): nie bede mowil kto odswieza co chwile :p. taki kibic jak ja to jakby jeden zawodnik wiecej w ataku :d. pompony juz gotowe, teraz cwicze choreografie (uf trudne slowo) i dam czadu :p


Grzesław czytaj :D ---->POMPONIARKA- osoba ( wyglądajaca jak Grzesław) należąca do zespołu siatkarskiego, występującego podczas meczu, w jego przerwach, stosująca jako akcesorium specyficzne, DUŻE POMPONY, zachęcająca swoją drużynę do gry, oraz kibiców do dopingu :D :D :D ...

łeeełeeełeeee Grzesław, to Ty zwykła POMPONIARKA jesteś :P :P :P haahahhahaa
A zdjecie z Tobą będzie mozna zrobić??? heheehhehe pleaseeeeeeeeeeeee :D

Spotkanie integracyjne - pozwalam ,pozwalam :D Macie moje błogosławieństwo i nie musicie w pierścień całować ahhaa :D
To co u Aśki w domu??? ahha żartowałam ,
Ona każę własny cukier i herbatę przynosić, a do tego pobiera opłatę klimatyczną plus prowizje od wdychanego powietrza pod jej dachem. Ale spokojnie papier toaletowy zawszę był GRATIS haha jeszcze ma dziewczyna sumienie ehhee .... :D :D :D :D ....
Pozdrawiam Was drużyno- poważnych ludzi :P Czuj czuj czuwaj

P.S ODŚWIEŻ :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
13 marca 2012r. o 21:21
o jeju jeju jeju ,a kto to tak o Joannie i Grzegorzu brzydko napisał hahahaa
I jeszcze dziecko nie miało odwagi się podpisać ... straszneeeee to na pewno jakiś tchórz :P :P :P .....
Ale znajdziemy winnego Joanna znajdziemy ahhahhaaa ;)
`` Bez odbioru ```
Pozdrawiam ,,Niespotykanie spokojny człowiek '';)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
14 marca 2012r. o 10:14
Widzę, że temat w ciągu tygodnia zmienia się w: "Zimowe bajanie z przyjaciółmi", a dopiero z końcem tygodnia roboczego powraca temat na swoje tory ;)

Też odliczam czas do soboty (77godzin), a u mnie trwa to już od dłuższego czasu - przecież mnie na ostatnim - sensacyjnym spotkaniu nie było :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
14 marca 2012r. o 10:29
Uffffff, widzę, ze nie tylko ja mam porysowany dysk, co za ulga! (prawie jakbym wziął "Apap-lewa zatoka" z podwójną dawką duokolerbangokupczytydupominy, w potrójnym, ekonomicznym opakowaniu, z nową, aksamitną powłoką umożliwiającą łatwiejsze dawkowanie przez kiszkę stolcową)

PS dla NORMALNYCH


LUDZIE!!!!
Przekażcie 1% swojego podatku dla profanujących siatkówkę w Tomaszowie- jeszcze nie jest za późno na leczenie, kilka przypadków można jeszcze odratować



a i na gorzałkę na spotkanko starczy ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
14 marca 2012r. o 10:34
[jeszcze nie jest za późno na leczenie, kilka przypadków można jeszcze odratować]

i tu nie podzielałabym twojego optymizmu :P jesteśmy raczej beznadziejnymi przypadkami :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
14 marca 2012r. o 10:37
~Zołza napisał(a): [jeszcze nie jest za późno na leczenie, kilka przypadków można jeszcze odratować]

i tu nie podzielałabym twojego optymizmu :P jesteśmy raczej beznadziejnymi przypadkami :P ;)


jak to Zołza, na swoim musi postawić :D
widzę, ze odświeżanie na maksa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza