Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

10114
#alter nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 20:06
"- Cieszymy się bardzo z decyzji podjętej przez Polskę. Wpisuje się ona w decyzje innych sojuszników oraz rolę, jaką odgrywają oni w ramach kampanii przeciwko Państwu Islamskiemu. Polski wkład w działania globalnej koalicji jest znaczący, a misja polskich F-16 oraz sił specjalnych pomoże nam w pokonaniu ISIS, które jest zagrożeniem dla Europy – mówi Onetowi Paul Jones. Ambasador USA w Polsce skomentował w ten sposób postanowienie o wysłaniu dwóch kontyngentów wojskowych do wsparcia koalicji walczącej przeciwko Państwu Islamskiemu.

Do Kuwejtu trafią cztery myśliwce F-16 oraz 150 żołnierzy i pracowników wojska; ich zadaniem będzie rozpoznanie lotnicze na potrzeby wsparcia operacji "Inherent Resolve", rozpoczętej latem 2014 roku. Z kolei liczebność Polskiego Kontyngentu Wojskowego wyniesie 60 żołnierzy i pracowników wojska, a jego misja będzie polegać na udzielaniu doradztwa i szkoleniu sztabów oraz pododdziałów irackich sił specjalnych. Koalicja liczy obecnie 66 państw, ale możliwe, że przyłączą się do niej także inni sojusznicy Stanów Zjednoczonych."

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/paul-jones-o-decyzji-ws-isis-polska-wykonala-duzy-krok-naprzod/rldx36

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 20:10
skorn napisał(a): No to pytam poraz kolejny - czemu ten "buntowniczy" tłum pozwala iść na swoim czele Schetynie, Petru czy Kwaśniewskiemu?

Gówno wart ten twój bunt przeciwko establiszmentowi :)


czemu pozwala?
zapytaj ich
a mój ''bunt''?

to żaden bunt tylko kpina z tych którzy nadal pozwalają kopać się w ..upsko... :D
nie już tylko zastanawia kiedy wyciągną wnioski z tego '' ile można''
myślisz że mnie cokolwiek obchodzi że mój sąsiad ,moja sąsiadka czy ktokolwiek inny lubi być ''kopanym''?
przecież to nie mój zadek jest posiniaczony :D
o jakim estabiliszmencie tu zresztą piszesz?

gdzie ty go widzisz ?...no chyba że przez to rozumiesz grupkę kolesi będących to w jednej to drugiej partii w zależności od ''porywów wiatru''

znasz jakże znamienne słowa Pawlaka?
''nieważne kto wygra ,to będzie nasz koalicjant''

dla prostytutki też nie jest ważne kto płaci
ważne by płacił...
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 20:11
Warto szczególnie zwrócić uwagę, że jesteśmy 66 krajem w koalicji. Wszyscy, którzy będą straszyć terrorystami , to niech lepiej schowają głowę w piasek, i liczyć na to że żaden terrorysta nie kopnie ich w tyłek :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 20:12
m*

się zgubiło :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 czerwca 2016r. o 23:10
Będę popierał KOD, gdy nie zobaczę tam ani jednej znajomej z tv mordy. Póki co traktuję to jako komitet pożytecznych idiotów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 23:31
no i tu masz rację :)
ale z małymi wyjątkami o których może jutro bo rano jadę do pracy i czas lulać :D


Dopisane 21.06.2016r. o godz. 23:31:

to już na dobranoc ...

awarek : Antoni M. ksywa "Całkiem Normalny" nie może żyć bez zamachów!
Nawet gdyby miały to być zamachy na nasze szkoły, tramwaje, restauracje, place zabaw lub sale koncertowe!
Terroryści nie czuli się zagrożeni z naszej strony,
więc po co mieli u nas coś wysadzać i lub kogoś strzelać?!
Teraz już mają powód...

Trzeba być totalnym psycholem, człowiekiem zupełnie pozbawionym wyobraźni,
IDIOTĄ,
żeby decydować się na taki krok
w przeddzień organizacji ŚDM,
na które mają podobno przyjechać do Polski miliony młodych ludzi!
W dodatku CHRZEŚCIJAN!!!

Ale Macierewicz nie podjął tej samobójczej decyzji sam...
Tak mu rozkazał drugi dziwny czlowiek i samobójca - Kaczyński...
Żony nie ma , dzieci i wnuków też, a do jego strzeżonego przez 10 ochroniarzy domu
ISIS się przecież nie przedrze...
Więc Kaczyński nic nie ryzykuje,
a co go obchodzą nasze dzieci i bezpieczeństwo nas samych???

Niech w tym kraju wybuchnie choć JEDNA bomba, to Polacy wcale nie będą szukać terrorystów!
Poszukamy tych, którzy terrorystów do Polski "zaprosili"... zwiń
12 lut 17:52 | ocena: 92% | odpowiedzi: 4


alleluja :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 czerwca 2016r. o 23:39
Nie zaśmiecaj mi tematu kopiowaniem czyichś opinii.

Ty rzeczywiście żyjesz tylko jednym, od rana do nocy tylko PiS. 50-latek uważający sie za inteligentnego powinien miec jakiejś poważniejsze hobby ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 czerwca 2016r. o 5:47
skorn napisał(a): Nie zaśmiecaj mi tematu kopiowaniem czyichś opinii.

Ty rzeczywiście żyjesz tylko jednym, od rana do nocy tylko PiS. 50-latek uważający sie za inteligentnego powinien miec jakiejś poważniejsze hobby ; )


te ''czyjeś opinie'' to też ''głos ludu'' :) ja żyję pisem od rana do nocy?
nie masz racji...
tylko jak tu wpadam
czy uważam się za inteligentnego?
pozostawiam to do ocen innych w zależności do ich inteligencji ;)
a hobby?

tak -mam poważniejsze :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.