Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2016r. o 20:57
skornie
przeczytałem dzisiaj artykuł poświęcony temu przemarszowi
ten artykuł pokazuje jak dzisiaj ''pisze się historię''

pokazuje też kto ją pisze... ;)

tylko putlerki tego nie potrafią zrozumieć gotowi niczym Rejtan ... ;)
szkoda czasu na takich chociaż zabawa jest przednia :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 lipca 2016r. o 14:19
Ziemkiewicz :)

Totalna paranoja totalnej opozycji.

Mieć złą władzę to w demokracji tylko połowa problemu. Prawdziwa tragedia to mieć do tego złą opozycję. A najgorsza opozycja to taka, która zamiast odnosić się do rzeczywistości, żyje w świecie własnych urojeń i fantazmatów, i wciąga w ten świat swoich stronników.

Szeroko rozumiany obóz pomagdalenkowy odlatuje zaś w tempie naprawdę ekspresowym. Tydzień w prasie otworzył wywiad z Mateuszem Kijowskim (opatrzony wziętym z pułkownika Northa tytułem "Pod ostrzałem"), w którym lider KOD skarży się, a wie o tym od swoich ludzi w służbach, iż jest stale inwigilowany.

Nie rozmawiamy teraz w cztery oczy, tylko co najmniej w sześć" - omal słyszę, jak charakterystycznie ścisza głos, informując o tym dziennikarkę. Chodzą za nim, zbierają haki, atakują, wyciągnęli mu te zaległe alimenty, posadę w PZU... Chciałby facet być politycznym liderem, obalić ustrój i rząd, ale tak, żeby mu nie szukali brudów w życiorysie - paradne, jak bokser, który pcha się na ring, ale żeby tylko go nie bić po twarzy, bo będzie płakał."

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-totalna-paranoja-totalnej-opozycji,nId,2228804

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lipca 2016r. o 17:36
co na to forumowy putlerek? :D
ano nic bo naraził by się swojemu mocodawcy i fundusze na spray odeszły by w zapomnienie :D
a srebrniki potrzebne ... :D


Dopisane 01.07.2016r. o godz. 17:36:

gdzie to ja czytałem coś o ''kresach'' czy ulicy jakichś kresów :D
tylko czekać na ulicę ''Stefka Bandery -bohatera walki o niepodległość Polski'' :D




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
2 lipca 2016r. o 22:46
"Czy Polska jest bezpieczna? Dr Jacek Bartosiak i gen. Waldemar Skrzypczak w "Ustalmy Jedno"

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dr-jacek-bartosiak-i-gen-waldemar-skrzypczak-w-ustalmy-jedno/b25rn4

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 lipca 2016r. o 0:04
nie ma to jak propaganda :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 lipca 2016r. o 0:10
zwłaszcza z twojej strony, Gebelsie bolec.info ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 lipca 2016r. o 0:18
a gdzie ta moja ''propaganda''?
i kogo propaguję?

jutro poczytam ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 lipca 2016r. o 0:29
skorn napisał(a): zwłaszcza z twojej strony, Gebelsie bolec.info ; )


Skorn, piszesz mu Gebelsie z dużej litery, a janusz z małej? Co za afront dla cioty ploty ;) hehe Taki z niego gebelsik, jak z muła koń :)

Blabluś oszołomek dzisiaj się zabablał na śmierć :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza