Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 23:38
~gość napisał(a): .... gdy kopacz pokazała serdeczny palec firmom farmaceutycznym ?


I to był Jej ... ostatni szept , szkoda , że dzisiaj już tego nie stosuje. Zgnoili Ją , wiedzą co robią. Słuchajcie , a może byśmy się tak zbuntowali ? Nie szczepić , nie płacić , nie wybierać :) Kto za ? :) Niech mnie kobieta lekkich obyczajow odstrzelą , dość już mam tego oszustwa . Dobrej nocy Wam życzę i proszę ... myślcie :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
12 marca 2013r. o 23:45
~gość napisał(a): W nowej wersji ustawy obowiązkowe szczepienia rozszerzono z dzieci na wszystkich dorosłych:
""Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do poddawania się szczepieniom ochronnym"


Nie chcę się już więcej szczepić. Nie chcę się źle czuć po szczepionkach. W ogóle z wiekiem orgznizm gorzej to znosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
13 marca 2013r. o 7:45
~gość napisał(a): Najpierw robili podejścia przez kilka sezonów o świńskich grypach, szalonych krowach i td oswajali ludzi z tym próbowali zasiać strach

Obserwując moje otoczenie, to na "te wynalazki" szczepił się ułamkowy procent ludzi. Tak, że działania firm farmaceutycznych, to jedno, a zdrowy rozsądek, to drugie.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 8:31
Z sqanepidem nie da si, ę dogadĆ ONI poprostu wyznaczają termin do kiedy należy wykonać zaległe szczepienia i tyle i mogą potem nawet po dwie dawki w jednym terminie dawać tak się dowiedziałam. Jestem w stanie zapłacić karę za nieszczepienie ale po tej każe może być i tak nakaz sądowy z przymuszeniem także i tak ostatecznie zaszczepić trzeba będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 marca 2013r. o 8:44
niech mnie cmokną za przeproszeniem w piętę :] trzeba stworzyć jakąś organizację zarejestrować coś z tym robić. To jest niewola i dyktatura ! Oni będa Kima z Korei demonstrować jako dyktatora i szaleńca a sami są jeszcze gorsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 marca 2013r. o 8:48
I kolejny news i "demokratyczna" komuna http://www.wykop.pl/ramka/1441497/skarbowka-dostanie-dane-o-nadawcach-przelewow-rozliczy-nas-wszystkich/
Fiskus chce mieć dostęp do danych nadawców przelewów bankowych. Przewiduje to projekt nowelizacji Ordynacji podatkowej przygotowany przez Ministerstwo Finansów. Jego założenia poznał "Dziennik Gazeta Prawna".Jak czytamy w gazecie, dokument przewiduje około 130 zmian w przepisach. Niektóre z nich mają charakter fundamentalny. Resort zamierza wprowadzić do ustawy klauzulę przeciwko unikaniu opodatkowania. Dzięki niej skarbówka będzie mogła określić zobowiązanie podatkowe w odpowiedniej wysokości za każdym razem, gdy stwierdzi, że podatnik dokonał transakcji bez jakiegokolwiek uzasadnienia biznesowego, a jej jedynym celem było uzyskanie korzyści podatkowej.
Ale nie martwcie się ktoś już znalazl lukę prawną jak obejść ten chamski pomysł oto on:
Ta, pożyczki są opodatkowane. Nierząd nie jest. W tytułach przelewów proponowałbym raczej:

-opłata za stosunek (1h) - 150 zł
-dopłata za anal - 50zł
-dopłata za "francuza" z finiszem bez gumy - 100zł

itp. itd. wedle upodobań i orientacji

Wada? Głupio wygląda jak przelewasz do rodziny.
komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 marca 2013r. o 9:03
~gość napisał(a): Ale nie martwcie się ktoś już znalazl lukę prawną jak obejść ten chamski pomysł oto on:
Ta, pożyczki są opodatkowane. Nierząd nie jest. W tytułach przelewów proponowałbym raczej:

-opłata za stosunek (1h) - 150 zł
-dopłata za anal - 50zł
-dopłata za "francuza" z finiszem bez gumy - 100zł

itp. itd. wedle upodobań i orientacji

Wada? Głupio wygląda jak przelewasz do rodziny.
komentarz


Pomysł jest znany od lat i nieskuteczny. Skarbówka i sądy już się do niego przyzwyczaiły i nie dają się podejść. Co więcej, nie wiem co jest gorsze, zapłacić PCC od pożyczki (chyba 2%), czy zaryzykować źródła nieujawnione (chyba 75%).

Pomijam fakt, że z takimi przelewami będziesz "spalony" w banku :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
13 marca 2013r. o 9:09
~ napisał(a): Z sqanepidem nie da si, ę dogadĆ ONI poprostu wyznaczają termin do kiedy należy wykonać zaległe szczepienia i tyle i mogą potem nawet po dwie dawki w jednym terminie dawać tak się dowiedziałam. Jestem w stanie zapłacić karę za nieszczepienie ale po tej każe może być i tak nakaz sądowy z przymuszeniem także i tak ostatecznie zaszczepić trzeba będzie.



Jeżeli naprawdę obawiasz sie szczepienia , możesz złożyć w ośrodku zdrowia(przekażą do sanepidu) ''Oświadczenie Woli'' - ja tak zrobiłam -poniewaz u moich dwóch córek wystąpiły powikłania . To na pewno opóźni szczepienie na jakiś czas bez konsekwencji, ponieważ Sanepid musi się ustosunkować na piśmie .
Jak chcesz podaj e-mail, albo napisz na [email protected] to Ci wyslę ,jak ja to napisałam - jednak nie poprawiałam w nim zmienionych ustaw którymi się wtedy ''broniłam'', nawet nie wiem które są teraz zmienieone-to będziesz musiała poszperać troche w necie.






Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.