Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

~Gość niezalogowany
13 marca 2013r. o 12:52
Zobaczcie sobie mapa przedstawiajšca 646 przedsiębiorców u których inspektorzy sanitarni stwierdzili posiadanie lub nabycie soli o przeznaczeniu przemysłowym, tzw. soli wypadowej.

http://www.wykop.pl/ramka/1441911/sprawdz-czy-w-twojej-okolicy-jest-firma-spozywcza-ktora-uzywala-soli-drogowej/
Lwówek , Lubań , Bolesławiec piekarnia na Karola Miarki , Raciborowice

To jest jakiś koszmar ludzie wyjdźmy na ulice nie wiem coś trzeba robić i nie być biernym!!!!! :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 12:55
Zbojkotować nie kupować tych dorobkiewiczów trucicieli!! To jest jakiś koszmar nasze dzieci to jedzą my jemy , zastanawiam się czy sami to wpierdzielają brak słów. !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:32
Ten temat to jakis zart... poki jeszcze wiekszosc ludzi szczepi jest spoko. Ale gdyby tak nie bylo to pewnie znowu ludzie zaczeliby na zwykla grype umierac... wezcie sie nie cofajcie :/ Wszystko wedlug Was jest spiskiem, wszystko jest szkodliwe... wiadomo! leki tez sa w pewnym stopniu szkodliwe ale jak mam angine to wole lyknac jakies tabletki i lekko zniszczyc nimi watrobe niz wyniszczac sie choroba :/ powietrze tez zatrute mamy, moze pzestaniecie oddychac?? a jedzenie jakie sztuczne!!! nie jedzcie, lepiej z glodu poumierajcie, zeby sie przypadkiem szkodliwego jedzenia nie najesc
Sa czasem powiklania, po wszystkim sa. Ale lepiej szczepic niz nie szczepic!
Dobrze, ze sa kary bo sie naoglada jedna z druga filmikow i wierzy we wszystko co tam jest powiedziane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:44
Moje dziecko ma 18 lat, teraz niedawno był na szczepieniu. Chyba już ostatnim. Przez te wszystkie lata wybrał pełny kalendarz szczepień. Żyje, nie choruje, dobrze się rozwija. Nie ma obawy że zachoruje np. na polio. Dodatkowo zaszczepiłam Go na świnkę ponieważ nie przechodził tej. Pomyślcie. Będąc dorosłym człowiekiem zapada na tą chorobę i staje się bezpłodny. Do kogo mielibyśmy wtedy pretensje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:46
"Naogląda się jedna z drugą filmów" - przepraszam a ty się nie nasłuchałeś/nasłuchałaś filmów na temat szczepień ? Twoja postawa jest również kierowana farmaceutyczną propaganda jak to strasznie potrzebujesz tej szczepionki i bez niej umrzesz.
Własnie takie postawy jak twoja najbardziej odpowiadają firmom farmaceutycznym - przyjąć ,nie komentować nie dociekać , nie czytać nie oglądać tylko jak owca na rzeź pozwalać ładować w siebie tak naprawdę nie wiadomo co . Boisz się chorób , śmierci dlatego się szczepisz i uważasz że to najlepsze i wydłuży ci życie - chmmm fakt zrypie ci wątrobę i będziesz musiał brać do końca życia leki i zostaniesz na zawsze klientem BAYERU lubbinnego kartelu ale co tam . Wolisz nie wiedzieć nic na ten temat bo boisz się konfrontacji z samym sobą co jeśli by jednak okazało się to prawdą . Rób jak chcesz masz wolna wolę :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gośc niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:49
cyt. "Moje dziecko ma 18 lat, teraz niedawno był na szczepieniu. Chyba już ostatnim. Przez te wszystkie lata wybrał pełny kalendarz szczepień. Żyje, nie choruje, dobrze się rozwija. Nie ma obawy że zachoruje np. na polio. Dodatkowo zaszczepiłam Go na świnkę ponieważ nie przechodził tej. Pomyślcie. Będąc dorosłym człowiekiem zapada na tą chorobę i staje się bezpłodny. Do kogo mielibyśmy wtedy pretensje?"

Większość sczepień które dzieci przechodzą , jest zbyteczna ponieważ nie ma żadnej epidemii i podawanie tego jest bez sensu o czym trąbią naukowcy lekarze itd.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gośc niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:49
cyt. "Moje dziecko ma 18 lat, teraz niedawno był na szczepieniu. Chyba już ostatnim. Przez te wszystkie lata wybrał pełny kalendarz szczepień. Żyje, nie choruje, dobrze się rozwija. Nie ma obawy że zachoruje np. na polio. Dodatkowo zaszczepiłam Go na świnkę ponieważ nie przechodził tej. Pomyślcie. Będąc dorosłym człowiekiem zapada na tą chorobę i staje się bezpłodny. Do kogo mielibyśmy wtedy pretensje?"

Większość sczepień które dzieci przechodzą , jest zbyteczna ponieważ nie ma żadnej epidemii i podawanie tego jest bez sensu o czym trąbią naukowcy lekarze itd.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:58
Wcale nie uwazam, ze bez szczepionki umre, ale dlaczego np. moj syn mialby byc bezplodny przez przebycie choroby wieku doroslym bo ja nie mialam ochoty szczepic? dlaczego ma placic za to do konca zycia?
Nie uwazam, ze trzeba szczepic na wszystko! Ale wybrac najpotrzebniejsze szczepienia! Rozciagnac szczepienia w czasie na co zgadzaja sie lekarze bez problemu? tez jestem za.
Ale zrezygnowac calkowicie? o NIE
P.S. za kazdym razem jak jestem u lekarza, sama czy z dzieckiem i dostaje recepte pytam co jest na co, wypytuje czy na pewno to jest konieczne i lekarz mi zawsze wszystko tlumaczy, jest zyczliwy i rozumie moje obawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza