Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~adwokat niezalogowany
21 października 2012r. o 15:20
Drodzy Koledzy i sympatycy sytuacji w WSM! poogladajcie proszę nowy materiał o waszej szkole z dnia 19.10.12 piątek

http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty-/wideo/19102012-g1830/8851679 od 6.08 minuty do 8.16

tam mówią o wszczęciu dwóch postepowań przez prokuraturę.
Jednego dot. niemożliwości odebrania dyplomu, a drugiego dot. poswiadczenie nieprawdy przez dziekana.

Mam nadzieję, że zachęci to Was do podjęcia prawnych kroków w celu wyegzekwowania Waszych praw i odszkodowań za poniesione straty materialne w WSM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 października 2012r. o 16:59
kochani zapłaciłam za obronę 2000 zł(tyle rodzina ADAMSÓW mi naliczyła -mimo tego że owa zgrana w oszustwie rodzinka zalega mi ponad 5000zł stypendium jeszcze z 2010 r..).Uwierzcie mi że zapłaciłam bo sytuacja ta wykańczała mnie psychicznie Jestem po obronie. Żal mi serce ściska, zero satysfakcji z powodu ukończenia studiów (też jeszcze nie mam dokumentów),złość, złość,złość!!!!!!! Ale kochani prawnicy podpowiadający nam jaką drogą iść dalej, zaświecili nam światełko na tej mrocznej drodze. Studenci, którzy jesteście w podobnej sytuacji-łączmy sie i walczmy o swoje, walczmy o naszą godność!!!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~enia_w niezalogowany
21 października 2012r. o 17:13
Po czterech miesiącach dowiaduję się, że również moja zaległość to jak w mordę strzelił kwota wcześniej przyznawanych mi stypendiów socjalnych w kwocie blisko trzy tys. Po dokładnym obejrzeniu wydanej mi decyzji nie ma tam oprócz podpisu Józefa. K jakichkolwiek pieczątek szkoły. Jak wyglądają Wasze decyzje stypendialne jeśli takowe posiadacie? Bo obawiam się że to może być żaden dowód w sprawie. Gdzie są więc pieniądze rządowe za przyznane nam stypendia...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
21 października 2012r. o 17:31
tego typu decyzje można spokojnie podważyć, zbierajcie dokumenty i kompletujcie całość, aby można było się z tym udać do sądu. Im wiecej dokumentów tym szanse Wasze rosną.

organizujcie się, znacie sie między sobą najlepiej, a ci którzy zostali z zeszłych lat dołącza do Was, jak poczytają na forum. Ze zbiorowym pozwem koszty Wasze zmaleją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rena niezalogowany
21 października 2012r. o 17:42
na chwilę obecną widzę tu wiele spraw, które trzeba bedzie w sądzie wyjaśnić
1. przywłaszczenie środków pieniężnych przeznaczonych dla konkretnego studenta na stypendia socjalne
2. wyłudzenie nienależnej kwoty jako dopłaty do czesnego.
3. przewlekanie procesu dyplomowania z przyczyn nieznanych
4. niewystawienie należnych dokumentów w ustawowym terminie

a pewnie i dalsze się znajdą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
21 października 2012r. o 18:28
powiem wam coś, czytając wasze listy to sie nóż w kieszeni otwiera jak ci właściciele mieli czelność tak was okraść. Za komuny to by cos takiego po prostu nie przeszło, takiego złodziejstwa w biały dzień to nie było. No ale teraz jest gospodarka rynkowa i takie szumowiny wypłynęły i chcą sie obłowić na biednych ludziach.
Wstyd po prostu to się w głowie nie mieści.

Walczcie o swoje, tu idzie o wasze pieniądze i godność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt2 niezalogowany
21 października 2012r. o 19:11
jakby ministerstwo na prawde chciało zadziałać, to powinni byli wkroczyć natychmiast jak zaczęły sie problemy z obronami, tj. w zeszłym roku. Ponieważ tego nie zrobili to świadczy tylko o tym, ze maja to gdzieś, a ich działania są pozorne. Najpewniej za właścicielem ktoś stoi i nie działa on sam.
Nie liczcie na pomoc ministerstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toja niezalogowany
21 października 2012r. o 20:03
problemy z obronami zaczęły się już 2 lata temu. Wiem, bo wtedy kończyłam przygodę z tym chaosem organizacyjnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza