Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~emeryt2 niezalogowany
21 października 2012r. o 20:29
wiedza o tym fakcie byla mi nieznana, wtedy prasa o tym nie pisała, a pan student występujący w programie w faktach wrocław 19.10.12r o godz.18.30 twierdził, że u niego wiekszych problemów nie było 2 lata temu. Ministerstwo powinno było wkroczyc od razu i złożyć doniesienie do prokuratury. Jeśli tak sie nie stało to tylko potwierdza moją tezę, że nie ma zainteresowania wyjaśnieniem tej sprawy i najprawdopodobniej właściciel nie działa sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pamietliwy niezalogowany
21 października 2012r. o 21:00
Pamietacie jak lca pisała o Wacławie Demeckim 1.06.11

"W latach 90. minionego wieku dwukrotnie z listy PSL ubiegał się o mandat posła. Bezskutecznie. Jego polityczne zapędy ostudziły wyroki sądowe. W 2003 został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy. Zdaniem legnickich sądów Demecki oszukał zabużan, którzy powierzyli mu swoje papiery za mienie pozostawione za Bugiem. Biznesmen częściowo spłacił swoje zobowiązania wobec zabużan, a wyrok (w 2004 roku utrzymał go w mocy sąd drugiej instancji) już mu się przedawnił.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
22 października 2012r. o 0:58
podobno te wszystkie budynki gdzie znajduje sie owa szkoła to właśnie od zaburzan wyrwał!!! praktycznie za darmo.........nie mam pytań co do tego gościa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polak niezalogowany
22 października 2012r. o 10:34
widzicie sami facet ma doświadczenie, najpierw oszukał zaburzan, a teraz oszukuje studentów.

Trzeba z nim powalczyć w sądzie jak zaburzanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakis niezalogowany
22 października 2012r. o 16:44
juz w szkole mówi się, że wszystko załatwione......dalej bałaganik będzie istniał!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
22 października 2012r. o 17:30
co myślicie o przeniesieniu głównej siedziby do jeleniej?? ktoś wie kiedy to ma nastąpić ??

niby ma zostać filia w legnicy ale i tak pewnie będzie trzeba dymać w różnych sprawach tam.. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietruszka niezalogowany
22 października 2012r. o 17:58
jestem za totalną likwidacją, żadnych przenosin, to jakieś nowe oszustwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ruda niezalogowany
22 października 2012r. o 21:43
Kochani, a sytuacja ze stypendiami naukowymi?. Pamiętacie jak w pażdzierniku 2011 roku kazano nam na pedagogice wyliczyć średnią ocen za ubiegły rok i oddać te kartki do sekretariatu?.Średnia powyżej 4,5-wg władz uczelni-kwalifikowała sie do przyznania stypendium naukowego. Spora ilość osób ten wynik osiągnęła, ale władze uczelni mając gotowe informacje od studentów-podniosły średnią ocen na 4,96.Oficjalnie stypendium dostała tylko jedna osoba. Znając ten klan i jego wyczyny,mogę przypuszczać, że od państwa pobrali pieniądze za wszystkich studentów, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,5.Ale kto to sprawdzi?????.Chyba Pan Bóg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza