Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

211
skorn
5 lipca 2014r. o 22:55
Jaka jest podstawa do usuwania takich postów? Nie podobają się krytyczne komentarze, to zablokujcie możliwośc ich dodawania. Ktokolwiek wystawia swoje dziecko na ocenę innych, musi się liczyć z konsekwencjami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
7 lipca 2014r. o 20:27
Proponuje zablokować pisanie postów osoba ktore nie sa zarejestrowane. Zmniejszy to ilośc spamu i postów pisanych przez hektarów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 lipca 2014r. o 20:23
Obecnie przeprogramowywany jest caly serwis, co umozliwi wprowadzanie nowych funkcjonalnosci i przyspieszy dzialanie serwisu. To, ze wizualnie zmian dzisiaj nie widac, nie znaczy, ze nie sa wprowadzane.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 lipca 2014r. o 15:11
Dlaczego nie można podać linki do "istotnyych". Do czysto merytorycznego artykułu?

Adres internetowy z "istotnych" to są te brzydkie słowa? Emem, wy macie już paranoje na punkcie tych istotnyych. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 lipca 2014r. o 16:07
alter napisał(a): Dlaczego nie można podać linki do "istotnyych". Do czysto merytorycznego artykułu?

Adres internetowy z "istotnych" to są te brzydkie słowa? Emem, wy macie już paranoje na punkcie tych istotnyych. :)


Na Bolec.Info nie linkujemy do tej strony.
A jesli ktos ma paranoje to autorzy strony Krzysztofa G. - to oni regularnie publikuje artykuly obrazajace tworcow Bolec.Info jak i czytelnikow (ostatnio obrazili mnie z imienia i nazwiska - twierdzac, ze powiedzialem/napisalem cos czego nie powiedziale/nie napisalem bez jakiejkolwiek weryfikacji).

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 lipca 2014r. o 16:21
emem napisał(a):
Na Bolec.Info nie linkujemy do tej strony.
A jesli ktos ma paranoje to autorzy strony Krzysztofa G. - to oni regularnie publikuje artykuly obrazajace tworcow Bolec.Info jak i czytelnikow (ostatnio obrazili mnie z imienia i nazwiska - twierdzac, ze powiedzialem/napisalem cos czego nie powiedziale/nie napisalem bez jakiejkolwiek weryfikacji).


Prywatne animozje mnie nie interesują :)

Nie wystarczy zablokować "kocyndera"? ;) :)

Artykuł, do którego linkowałem dotyczył tylko i wyłącznie Pwik. Takie automatyczne moderowanie jest bez sensu :)


Dopisane 14.07.2014r. o godz. 16:21:

Dodam, że przecież jesteście od nich lepsi, bardziej obiektywni, to czego się obawiacie? Zaufajcie swoim czytelnikom, i pozwólcie na ich obiektywną ocenę :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 lipca 2014r. o 16:31
Alter,

Linkowanie to tez promowanie. Nie bedziemy promowac obrazliwych dla nas tekstow.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
18 lipca 2014r. o 11:30
Chcę usunąć trwale swoje ogłoszenia, które są już nieaktualne. Ich status to "Usunięte", ale nadal są dla mnie widoczne. Czy po kliknięciu "usuń" nie mogłyby one znikać z listy? Straszny się przez to bałagan na liście moich ogłoszeń robi.
Jeśli nie mogę zrobić tego sama, do kogo mam się zgłosić, aby wyczyścił moją listę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu