Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

4085
#Plejadanka nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 20:07
Proszę o usunięcie pozdrowień od 'Plejadanki dla Marleny' , nie wysyłałam ich .

Niesmaczny żart :/

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
2 września 2014r. o 8:57
Przestrzegaj regulaminu i pisz z kulturą , a twoje posty nie będą usuwane.
Ps.: nie ma takiego użytkownika , jak Hegemon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 września 2014r. o 9:02
Jest , tylko trochę inaczej się nazywa :)
Dlaczego skasowałeś post Przemka ? To nie jest żaden oftop tylko kampania wyborcza. Każdy , jeśli redakcja i regulamin na to pozwala ma do tego prawo. Nie jesteś obiektywny , a to się kładzie cieniem na całą Redakcję.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
2 września 2014r. o 9:19
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest żaden oftop tylko kampania wyborcza. Każdy , jeśli redakcja i regulamin na to pozwala ma do tego prawo.


Oczywiście , jeżeli zapłaci za reklamę swojej partii. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 września 2014r. o 10:47
Relax!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 września 2014r. o 11:07
emem, skończył się czas jaki sobie dałeś na zrealizowanie nominacji Ice Bucket Challenge! , pokaż amatorom jak to się robi !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
6 września 2014r. o 18:39
Proszę o usunięcie bolec pozdro, to nie ja pisałam !!
Jeśli ktoś ma rozdwojenie jaźni niech idzie do odpowiedniego lekarza !!

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 września 2014r. o 19:45
cholera...znowu mnie zmoderowano ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza