Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
10 października 2014r. o 22:55
Walczymy z tym spamerem od kilku dni. Dostal kilka ostrzezen, ale spamuje nadal.
Dlatego przyblokowalismy tego typu ogloszenia, beda one regularnie usuwane.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5957
#anusiak nieaktywny
12 października 2014r. o 14:44
emem napisał(a): Walczymy z tym spamerem od kilku dni. Dostal kilka ostrzezen, ale spamuje nadal.
Dlatego przyblokowalismy tego typu ogloszenia, beda one regularnie usuwane.
niestety nie zauważyłem byście je usuwali.Nadal są i podejrzewam że będą.Ktoś korzysta zapewne z jednego kompa.Nie możecie zbanowac IP?Przecież wiele portali w takich sytuacjach tak robi!!!To jest naprawde irytujące i wkur......jace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 października 2014r. o 17:57
Tylko dzisiaj usunalem ponad 300 ogloszen dot. skupow aut.
Usuwamy nadal. Zalozylismy takze kilka blokad na adres IP.
Jeszcze dzisiaj zaimplementujemy blokady na numery telefonow podawane w tych ogloszeniach.
Malymi krokami i wyeliminujemy ten spam.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5957
#anusiak nieaktywny
12 października 2014r. o 18:37
emem napisał(a): Tylko dzisiaj usunalem ponad 300 ogloszen dot. skupow aut.
Usuwamy nadal. Zalozylismy takze kilka blokad na adres IP.
Jeszcze dzisiaj zaimplementujemy blokady na numery telefonow podawane w tych ogloszeniach.
Malymi krokami i wyeliminujemy ten spam.
no i gitara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7489
#aga500 nieaktywny
14 października 2014r. o 19:28
Witam
Jestem zniesmaczona tymi wypowiedziami gdzie ludzie krytykują, mieszają innych z błotem bo coś błędnie napiszą, czy stylistycznie źle. powinniście takich również blokować bo zaśmiecają fora

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
27 października 2014r. o 14:48
proponuje konkurs zwiazany z najblizszymi wyborami. kto najblizej [w poscie] przewidzi wyniki lokalnych komitetow :)

dla najlepszych bolec upominki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 listopada 2014r. o 17:01
Ufunduj jakies atrakcyjne nagrody, z chęcią wezmę udział. :)


Dopisane 04.11.2014r. o godz. 17:01:

Emem, mógłbyś zrobić coś takiego, by emotikony pojawiały się tylko w przypadku wstawienia spacji między znakami, np. :spacja) zamiast :brakspacji) ?

Czasem ktos wrzuca jakiś dłuższy tekst, gdzie dwukropek sąsiaduje bezpośrednio z innymi znakami i głupio to wygląda.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 listopada 2014r. o 12:37
Proszę o udostępnienie narzędzia do moderacji własnych postów dla zarejestrowanych użytkowników. Chodzi mi głównie o ogłoszenia sprzedaży/zamiany/kupna. Czasem kilkukrotnie proszę o usunięcie postu z działu: "Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)", mimo to post/ogłoszenie widoczne jest przez kilka kolejnych dni. Poza tym, dlaczego nadal nie mogę trwale usunąć wstępnie usuniętych przeze mnie ogłoszeń. Status ogłoszenia widnieje jako "usunięte", jednak nadal jest dla mnie widoczne. Mam w tej chwili 25 ogłoszeń, z tego chyba dwa aktywne.

Dlaczego nie mogę usunąć publikowanych przeze mnie zdjęć na moim profilu?
Ogólnie, problemem jest bardzo ograniczona możliwość edycji własnego profilu.

Druga sprawa, dlaczego niezarejestrowani użytkownicy mogą podpisywać się nickiem? Powinni oni widnieć jako "~". Chcesz mieć nick? Zarejestruj się. Ale ludzie nie będą zakładać kont, jeśli nie będą mieli z tego tytułu żadnych przywilejów, bo komentowanie ogłoszeń dla zarejestrowanych to może 5% wszystkiego, co możecie zaoferować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza