Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

1744
bartek23
14 marca 2015r. o 11:29
http://allegro.pl/honda-civic-vi-1-5-v-tec-e-114-km-i5157049988.html
Tu masz link
Civic VI to najlepsze auto jakie miałem i mam.
3 lata użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Zrobiłem autem 80 000 km. Rozrząd kosztuje połowę ceny niż auta z grupy VW.
Najlepiej kupić sztukę jak z linku z silnikiem 1.5 Vtec to jest już poezja.
Ja mam osobiście 1.4 iS czyli wersja 90 KM ale jeżeli kupisz opcję 75 KM wymieniasz uszczelkę pod przepustnicą i już 90 KM pod maską za jakieś 30 zł :)
Jeżeli chodzi o komfort jazdy i kulturę pracy silnika nic lepszego nie znajdziesz niż dobry Japończyk. Auta z grypy VW to bym skreślił od ręki. Taki passat na tym zawieszeniu to naprawa 1000 zł co roku na naszych drogach a spalanie też będzie w granicy takiego civica mimo, że VW to diesel.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 11:52
bartek23 napisał(a): http://allegro.pl/honda-civic-vi-1-5-v-tec-e-114-km-i5157049988.html
Tu masz link
Civic VI to najlepsze auto jakie miałem i mam.
3 lata użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Zrobiłem autem 80 000 km. Rozrząd kosztuje połowę ceny niż auta z grupy VW.
Najlepiej kupić sztukę jak z linku z silnikiem 1.5 Vtec to jest już poezja.
Ja mam osobiście 1.4 iS czyli wersja 90 KM ale jeżeli kupisz opcję 75 KM wymieniasz uszczelkę pod przepustnicą i już 90 KM pod maską za jakieś 30 zł :)
Jeżeli chodzi o komfort jazdy i kulturę pracy silnika nic lepszego nie znajdziesz niż dobry Japończyk. Auta z grypy VW to bym skreślił od ręki. Taki passat na tym zawieszeniu to naprawa 1000 zł co roku na naszych drogach a spalanie też będzie w granicy takiego civica mimo, że VW to diesel.
I tu sie mylisz ja jezdze 3 rok i w zawieszeniu tylko wymienilem 1 wachacz PASSAT jest wygodny bo dojezdzam 60 km do pracy w 5 osób w zimie nie bylo problemów przy 20 stopniach mrozu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
14 marca 2015r. o 11:58
MADE IN JAPAN :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bartek niezalogowany
14 marca 2015r. o 12:23
szukaj fiata stilo z silnikiem 1.9 JTD. Polecam auto,a szczególnie silnik,który wymieniłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
14 marca 2015r. o 12:35
~ napisał(a):
bartek23 napisał(a): http://allegro.pl/honda-civic-vi-1-5-v-tec-e-114-km-i5157049988.html
Tu masz link
Civic VI to najlepsze auto jakie miałem i mam.
3 lata użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Zrobiłem autem 80 000 km. Rozrząd kosztuje połowę ceny niż auta z grupy VW.
Najlepiej kupić sztukę jak z linku z silnikiem 1.5 Vtec to jest już poezja.
Ja mam osobiście 1.4 iS czyli wersja 90 KM ale jeżeli kupisz opcję 75 KM wymieniasz uszczelkę pod przepustnicą i już 90 KM pod maską za jakieś 30 zł :)
Jeżeli chodzi o komfort jazdy i kulturę pracy silnika nic lepszego nie znajdziesz niż dobry Japończyk. Auta z grypy VW to bym skreślił od ręki. Taki passat na tym zawieszeniu to naprawa 1000 zł co roku na naszych drogach a spalanie też będzie w granicy takiego civica mimo, że VW to diesel.
I tu sie mylisz ja jezdze 3 rok i w zawieszeniu tylko wymienilem 1 wachacz PASSAT jest wygodny bo dojezdzam 60 km do pracy w 5 osób w zimie nie bylo problemów przy 20 stopniach mrozu.


Era passata skończyła się na B4. Piszesz tylko jeden wahacz :) super. Ja nic nie wymieniłem :) bo nie muszę. Wsiądź kiedyś do jakiegoś japończyka i się przejedź :) miałęm jeździć passatem b4 i b5 i powiem dla mnie to auto jest niebezpieczne :) poszedłem bokiem w zakręcie bo zapomniałem, że nie jadę hondą :) a niemieckie auta nie trzymają się zakrętu tak jak japończyki.


Dopisane 14.03.2015r. o godz. 12:27:

miałem okazję*


Dopisane 14.03.2015r. o godz. 12:30:

BDW słowa klucz w niemieckich cudach techniki w dieslu:
dwumasa, pompowtryski, turbina, zawieszenie
To ma padać bo serwisy by nie istniały.


Dopisane 14.03.2015r. o godz. 12:35:

http://joemonster.org/art/31473/Ciemna_strona_mocy_czyli_jak_producenci_samochodow_naprawde_zarabiaja_na_klientach
tutaj artykuł jak to wygląda w rzeczywistości.
Nawet jakaś wada z passata po 97 roku jest wpisana :)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
14 marca 2015r. o 12:48
Tak jak napisał Bartek23 - bierz Civica VI - w tej cenie dostaniesz naprawdę zadbany egzemplarz po 98 roku - autko naprawdę niezawodne. Dobrze znosi gaz więc jazda robi się naprawdę eko dla portfela . Po 98 lepsza blacha bo mniej rdzewieją nadkola.

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
14 marca 2015r. o 12:50
~klucz-nick napisał(a): MADE IN JAPAN :P
najmniej inwazyjnym sam europy jest renault i citroen ale tylko benzyna :P a reszta to patologia,jakim trzeba być imbecylem żeby kupić sobie pastucha i pakować w niego co rok 4 000 zł i ciągle sobie wmawiać że mało pali,zgroza :P no cóż bóg kocha imbecyli bo tylu ich stworzył. ;) :P made in japan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 16:33
japan kupczypan - szybciej rdzewieje niż jeździ jakim trzeba być imbecylem żeby to kupować

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza