Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~motoryzacja niezalogowany
14 marca 2015r. o 17:19
Niemiecka motoryzacja skończyła się w połowie lat 90. Ostatnie solidne modele niemieckich marek to Golf III, BMW E39, Audi A6 C4, Mercedes W124. Później zaczęło się celowe postarzanie produktów, producenci zaczęli zarabiać więcej na serwisowaniu niż na sprzedaży aut...

Japończycy też się skończyli. Nie wiem jak tam z awaryjnością, ale o sam design mi chodzi. W latach 90 Honda robiła fajne samochody o sportowym zacięciu, po 2000 zaczęli robić jakieś badziewie. Wystarczy spojrzeć na Civica VII. To samo mazda - stara 323 a nowa 323. O Toyocie się nie wypowiadam, bo to zawsze był taki japoński VW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 17:25
jak kupujecie passaty najtansze to tak macie VW AUDI BMW te samochody sa super ale jak zadbane a nie dojechane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaaa niezalogowany
14 marca 2015r. o 18:57
Sprzedam tigre z lpg w automacie 1.4 90 koni lub bmw e46 1.9 pb z lpg 99 rok na skórach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 19:59
~ napisał(a): jak kupujecie passaty najtansze to tak macie VW AUDI BMW te samochody sa super ale jak zadbane a nie dojechane


no te marki zawsze są zajechane ,stare to jest dobre wino,nie ważne jaka marka ważne jak był wcześniej eksploatowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyga niezalogowany
14 marca 2015r. o 20:18
za 7000 jak sie kupuje auto to sie nie patrzy na marke, rocznik tylko na stan .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 22:56
Jak benzyna to Hondę jak w ON to jakiś z JTD (Stilo, Lybra).
Gdy ktoś poleca zamiast Hondy Passata to mnie "śmiech ogarnia".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
14 marca 2015r. o 23:25
Nie wysilaj się. Paski i tak zawsze będą Górą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
15 marca 2015r. o 0:14
bartek23 napisał(a): http://allegro.pl/honda-civic-vi-1-5-v-tec-e-114-km-i5157049988.html
Tu masz link
Civic VI to najlepsze auto jakie miałem i mam.
3 lata użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Zrobiłem autem 80 000 km. Rozrząd kosztuje połowę ceny niż auta z grupy VW.
Najlepiej kupić sztukę jak z linku z silnikiem 1.5 Vtec to jest już poezja.
Ja mam osobiście 1.4 iS czyli wersja 90 KM ale jeżeli kupisz opcję 75 KM wymieniasz uszczelkę pod przepustnicą i już 90 KM pod maską za jakieś 30 zł :)
Jeżeli chodzi o komfort jazdy i kulturę pracy silnika nic lepszego nie znajdziesz niż dobry Japończyk. Auta z grypy VW to bym skreślił od ręki. Taki passat na tym zawieszeniu to naprawa 1000 zł co roku na naszych drogach a spalanie też obędzie w granicy takiego civica mimo, że VW to diesel.
O czym ty mówisz, Silnik,1.5 1.4 75KM. 90KM Co to za moc, no chyb że jesteś 18 letnim kierowcą, lub Starym dziadkiem, to rozumię. Te Silniki?? O jakiej Poezji Ty Mówisz?? Dobre. Dla zainteresowanych. Jeżdżę Paskiem 6 Lat, 2004 r. 270 tyś, na tą chwilę, zawieszenia nie tykałem, wymiana rozrządu, co 65-70tyś, kosztuje mnie to 500 zł z pompom wodną i majstrem, co jakiś czas Klocki, wymiana Oleju, Filtrów, komplet co 15-20 tys, koszt 300 zł z majstrem, No tej zimy zainwestowałem Pierwszy raz w Akumulator. 230 zł. Silnik Nie tykałem. 19 TDi 130 KM, tym się jedzie. A nie jakieś tam 90, czy 75. KM. Wiem, Rozómię, że są Auta, mocniejsze, Pewnie że tak. Ale nawiązując do Posta wyżej, kolego nie masz się czym chwalić, wiesz Ty,I każdy inny zainteresowany, że silniki, z Grupy, jak to Określiłeś VW, to Najlepsze silniki, by najmniej w tym czasie, kiedy wyprodukowano mojego Passata,. No jeszcze Silniczki Jtd, też, warte Uwagi. Za 7 tyś, kupisz paska z 1999r z jeszcze lepszym silniczkiem,90 KM TD, Tylko tym Nie Poszalejesz. Sumując. Zobacz Kolego ile jest w Bolesławcu Passatów? A ile Hond? Nawet zwykłe Focusiki Biją Hondę na Głowę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza