Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 13:30
bartek23 napisał(a): 1.9 TDi 130 KM, tym się jedzie.
Do warsztatu :) 1.5 VTEC civic 114 KM ma takie samo odejście jak ten pastuch 1.9 TDi tylko nie trzeba robić dwumasy po 150 tys km czy innej turbiny :) Wiem, że jak ktoś jest zakochany w VW to mu nie przejdzie :) ale poproś jakiegoś normalnego właściciela Hanki aby Cię przewiózł ale tak do odcięcia aby biegi zmieniać jak silnik ma powyżej 7 tys obrotu. Będziesz zdziwiony!!!


13O konny tdi na pompowtryskach to nic ciekawego ,bardzo drogi w utrzymaniu pompki siadają i są bardzo drogie,jak coś to 110 lub 90 km na zwykłej pompie to sie nie psuje pozdro.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 13:50
moze i leprze Hondy czy toyoty ale jakos dziewuchy wola pssaty czy bmw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 13:54
niech mi ktos wyceni auto
opel corsa 2004 rocznik, 5 dzwiowa, bez centralnego zamku, bez elektrycznych szyb, radio nie działa

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 14:23
~ napisał(a): niech mi ktos wyceni auto
opel corsa 2004 rocznik, 5 dzwiowa, bez centralnego zamku, bez elektrycznych szyb, radio nie działa




5500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 14:42
~ napisał(a): moze i leprze Hondy czy toyoty ale jakos dziewuchy wola pssaty czy bmw
jeżeli dziewczyna woli auto od ciecie to ok,ale jak woli mnie niż moje auto to mogę sobie latać moim made in japan 2,5 tony 3.0 L TDI super traktor. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 14:50
~ napisał(a):
~ napisał(a): moze i leprze Hondy czy toyoty ale jakos dziewuchy wola pssaty czy bmw
jeżeli dziewczyna woli auto od ciecie to ok,ale jak woli mnie niż moje auto to mogę sobie latać moim made in japan 2,5 tony 3.0 L TDI super traktor. :P


Jeśli dziewczyna woli auto niż ciecia-analfabetę, to wszystko z nią jest w porządku. Jeśli odwrotnie, to jest znacznie gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 15:12
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): moze i leprze Hondy czy toyoty ale jakos dziewuchy wola pssaty czy bmw
jeżeli dziewczyna woli auto od ciecie to ok,ale jak woli mnie niż moje auto to mogę sobie latać moim made in japan 2,5 tony 3.0 L TDI super traktor. :P


Jeśli dziewczyna woli auto niż ciecia-analfabetę, to wszystko z nią jest w porządku. Jeśli odwrotnie, to jest znacznie gorzej.
kup sobie w aptece maść na bul dupy,a cz to moja wina że jesteś głupi?no nie moja,twoja i twoich rodziców,to do nich wnoś roszczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 16:51
na te Japońce to żadna laska nie leci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza