Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 20:38
Za długo to się chyba nie uczyłaś. Zasuwa się pisze. Uczą tego w szkole podstawowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
1 lutego 2016r. o 20:40
ela napisał(a):
Blackjack napisał(a): ...
Tak na poważnie to cieszę się, że w końcu państwo zaczyna myśleć przyszłościowo.
Mi się nie należy, ale z chęcią dorzucę się do tego ze swoich podatków.

Tak też pewnie myśli większość emerytów i pracowników najmniej zarabiających, a chcących zostać w tym kraju ;)

Na zarobki nie narzekam, stać mnie było na dom, nowe auto.... bez kredytów do emerytury zostało mi 30 lat.
Wracając do sprawy, powiem więcej, państwo powinno dać więcej na dzieci i ludzi starszych, zamiast wspierać organizacje, wydawnictwa, wpływowych ludzi.
Nasze podatki powinny być " pchane" w społeczeństwo, a nie do konkretnych ludzi i firm.
Teraz czekam na ustawę o darmowych lekach dla seniorów, mam nadzieję że PiS mnie nie zawiedzie, to był jedna ze spraw która mnie przekonała, aby na nich głosować.


Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 20:50
Całkiem darmowe leki to niezbyt dobry pomysł. Już tak było i niektórzy wybierali lekarstwa, bo darmowe i całe pudła z nimi wyrzucali, bo się przeterminowały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 20:53
Po pierwsze mamay ponownie socjalizm a to nie może się dobrze skończyć, po drugie Państwo daje wyraźny sygnał, że ciężka uczciwa praca nie popłaca bo będziesz dawał dla tych co "pracują inaczej" lub przyroda im przeszkadza w pracy. Po trzecie jak Państwo zaczyna rozdawać moje pieniądze to takie Państwo upadnie na pewno . A ilu celowo porzuci pracę bo im bardziej będzie się opłacało nie robić ?. Witamy w PRL-u.!!!. "Niech się święci 1-Maj."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
1 lutego 2016r. o 20:59
~ napisał(a): Całkiem darmowe leki to niezbyt dobry pomysł. Już tak było i niektórzy wybierali lekarstwa, bo darmowe i całe pudła z nimi wyrzucali, bo się przeterminowały.

No wiadomo, że to trzeba by było jakoś ucywilizować, aby ludzie w domach aptek nie robili ....
Chodzi o sam zamysł, aby starszy człowiek nie musiał wybierać, czy zrobić opłaty, czy wykupić niezbędne leki.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 lutego 2016r. o 21:12
~ napisał(a): Po pierwsze mamay ponownie socjalizm a to nie może się dobrze skończyć, po drugie Państwo daje wyraźny sygnał, że ciężka uczciwa praca nie popłaca bo będziesz dawał dla tych co "pracują inaczej" lub przyroda im przeszkadza w pracy. Po trzecie jak Państwo zaczyna rozdawać moje pieniądze to takie Państwo upadnie na pewno . A ilu celowo porzuci pracę bo im bardziej będzie się opłacało nie robić ?. Witamy w PRL-u.!!!. "Niech się święci 1-Maj."


to nas czeka[img=1454357564_63igqs4.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
1 lutego 2016r. o 21:35
Ludzie w końcu zaczną płacić rachunki bo będą mieli z czego w nich podatki(bez komornika sądowego który też kosztuje )to się trochę zwróci.Jak wy lubicie ujadać na zapas....pożyjemy zobaczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 21:43
napewno źle nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza