Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Taka sobie opowieść

10114
#alter nieaktywny
29 marca 2016r. o 17:25
PanM napisał(a): Pan i kilku innych czując bezkarność pozwala sobie na zbyt wiele.
Mam prawo być ateistą i nikt mi tego prawa nie odbierze.


To ty sobie pozwalasz na zbyt wiele, i ja ci to w odpowiednim czasie udowodnię.

Bądź sobie ateistą, jakim tam sobie chcesz. Jednak nie masz prawa obrażać uczucia religijne osób wierzących.

Założenie tego tematu jest kolejnym, dowodem na to, że łamiesz prawo.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 marca 2016r. o 17:31
alter napisał(a):
PanM napisał(a): Pan i kilku innych czując bezkarność pozwala sobie na zbyt wiele.
Mam prawo być ateistą i nikt mi tego prawa nie odbierze.


To ty sobie pozwalasz na zbyt wiele, i ja ci to w odpowiednim czasie udowodnię.

Bądź sobie ateistą, jakim tam sobie chcesz. Jednak nie masz prawa obrażać uczucia religijne osób wierzących.

Założenie tego tematu jest kolejnym, dowodem na to, że łamiesz prawo.



Proszę wskazać jednoznaczne przykłady obrazy uczuć religijnych oraz osobę obrażoną.
Temat jest o hipotetycznej rodzinie.Nie ma potrzeby dorabiać do niego religijnej ideologii.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 marca 2016r. o 17:32
PanM napisał(a):

Pewnej rodzinie dawno temu w bestialski sposób zamordowano syna.Rodzice byli świadkami tej okrutnej zbrodni.
Pochowali go i ......... o zgrozo zobaczcie co zrobili

......................od tamtej pory co roku z pietyzmem uwzględniając najdrobniejsze szczegóły aktu zbrodni odtwarzają go publicznie.
Pasjonują się wszystkimi chwilami powolnej agonii własnego dziecka .Dziecka które konało w męczarniach poddawane torturom przez swoich oprawców .
Na koniec przedmiot kaźni swego pierworodnego ukochanego dziecka uznali za najświętszą relikwię oddając jej hołdy wiecznego poddaństwa.

Czy ktokolwiek z Was mający lub nie w sobie wiarę był by zdolny do takiego czynu ?


czytajac ta taka sobie opowiesc nic mi na mysl nie przychodzi oprocz upa, oun banderowcy, pomyliles w tym tekscie rodzicow z rzadami 3rp i hold oddaja oprawcom a nie ofiarom. mysle, ze nie uzyles jakiejs metafory bo na czyms takim sie nie znam.
"Dziecka które konało w męczarniach poddawane torturom przez swoich oprawców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kto jedzie ? niezalogowany
29 marca 2016r. o 18:02
kto jedzie do Warszawy na wielką manifestację dla uczczenia prawdopodobnej zbrodni Smoleńskiej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2016r. o 18:44
stopa szukasz że pytasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 marca 2016r. o 22:10
PanM napisał(a):
Piotrze , jak tam u Ciebie było w szkole ?


Kiepsko :D Nie uczęszczałem do szkółki niedzielnej i pewnie przez to nie mam matury :D Jeśli czujesz się Przemo :) indoktrynowany , to przykro mi , że tak to odbierasz. Lubię dyskutować , nie indoktrynować . Zdarzyć się przecież może , że Ty przedłożysz takie argumenty , dzięki którym ja stanę się ateistą. Jak na razie sugeruję , że świat nauki co raz częściej , widzi Boga w równaniach ... nie koniecznie w równaniach bilansowych Banku Ambroziano :D Ale jednej rzeczy nie rozumiem ( to pewnie przez brak matury :D ) siejesz wiatr i oczekujesz ciszy ? To nie chodzi o KK i urzędników PanaB. Gdybyśmy żyli w fundamentalnym Islamie ( co niebawem może nastąpić ) już dawno fanatycy łeb by Ci upierdzie.lili. Mi też. Ale pomijając fundamentalistów dowolnej religii , ja nie wierzę , ja wiem. Ty nie wiesz , Ty wierzysz , że Boga nie ma , no chyba , że przedstawisz sensowny dowód , że Bóg to wytwór naszej wyobraźni ... i obiecuję , nie będę Ci zarzucał indoktrynacji :)

Postaraj się Przemo , bo nie mam z kim gadać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ted niezalogowany
29 marca 2016r. o 23:04
alter napisał(a):
PanM napisał(a): Mnie nie interesuje czy i w co kto wierzy.Nikomu się w to nie wtrącam.Problemem dla mnie jest fakt że to ja i inni ateiści jesteśmy indoktrynowani przez wiernych.


Moszczyński, czy tu na forum bolec.info ktoś cię indoktrynuje? Indoktrynuje cie mały hejterku twój własny kompleks Kościoła i Wiary.

Wiara i Kościół nie jednego takiego pyskacza przetrwał jak ty, ponieważ Wiara i Kościół Katolicki to fundament naszego państwa.
To, że tacy jak ty tego nie potrafią zrozumieć niczego nie zmienia.



Co ty alter pierdzielisz? Jaki "fundament państwa"?Chyba skostniała skorupa!
Polska i Polacy doskonale sobie bez tego "fundamentu" poradzą! Wystarczy żeby kler przestał się wpieprzać w politykę, szkolnictwo i gospodarkę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 marca 2016r. o 23:16
~ted napisał(a): ... Wystarczy żeby kler przestał się wpieprzać w politykę, szkolnictwo i gospodarkę :P


Też tak uważam. Cenię sobie Ludzi pracujących w parafiach. Wqurwiają mnie cwaniaczki w koloratkach i purpurach z Episkopatu , nie mówiąc o Stolicy Apostolskiej.

Tedi , Alterowicz ulega czasami emocjom , ze względu na brak wiedzy , ale głupi nie jest , choć w realu nie miałem okazji poznać , pomimo wielu zaproszeń z mej strony.

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza