Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

2900
#falco nieaktywny
8 marca 2017r. o 7:50
pochwalony
oto słowo na dzisiaj

''Papieże każąc całować ludziom swe stopy wprowadzili pogański zwyczaj, niezgodny z naukami i duchem Ewangelii''


a co Ewangelia o tym mówi poszukajcie sobie sami :D

ja nie mam czasu by was ''nauczać '' :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 marca 2017r. o 7:54
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ja tam rozmawiam ze Stwórcą w każdej chwili. Żal tych co pośredników potrzebują .


Pogubiony biedaku! Pomyliłeś Demona z Bogiem!
Może to ten sam, co dyktował koran?


Z tego co słyszałem , demony są dość gadatliwe :D Stwórca milczy jak skała , ale działa przez małe cuda :)

Miłego :)


Cuda powiadasz.To czekamy aż Ci piasek z betoniary w złoto zamieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dowód sam w sobie! niezalogowany
8 marca 2017r. o 7:56
"Ubrał się diabęł w ornat i ogonem na mszę dzwoni" - to najkrótszy opis tego wątku.
Z wielkim zaangażowaniem czasu i środków ślepcy wskazują Kościołowi właściwą drogę
Od początku Kościół Chrystusowy cieszył się wrogością świata, bo nie jest ze świata.
To forum to świetna ilustracja - próbka całego świata.
Kościół jest atakowany zgodnie przez ateistów, pogan i heretyków. Pochylają się "z troską" nad Kościołem i radzą jak go naprawić. Powinien skorzystać z rad wrogów?

Tak było od początku, jest i będzie aż do Armagedonu, gdy wszyscy dostaniecie odpłatę za swoje "starania". Wszyscy fałszywi nauczyciele - ślepi przewodnicy ślepców ! "A bramy piekielne (i tak) go nie przemogą"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 marca 2017r. o 8:51
~~Dowód sam w sobie! napisał(a): "Ubrał się diabęł w ornat i ogonem na mszę dzwoni" - to najkrótszy opis tego wątku.
Z wielkim zaangażowaniem czasu i środków ślepcy wskazują Kościołowi właściwą drogę
Od początku Kościół Chrystusowy cieszył się wrogością świata, bo nie jest ze świata.
To forum to świetna ilustracja - próbka całego świata.
Kościół jest atakowany zgodnie przez ateistów, pogan i heretyków. Pochylają się "z troską" nad Kościołem i radzą jak go naprawić. Powinien skorzystać z rad wrogów?

Tak było od początku, jest i będzie aż do Armagedonu, gdy wszyscy dostaniecie odpłatę za swoje "starania". Wszyscy fałszywi nauczyciele - ślepi przewodnicy ślepców ! "A bramy piekielne (i tak) go nie przemogą"!


Dobry człowieku , dlaczego straszysz i szantażujesz innych ?
Na jakiej podstawie twierdzisz że twoje teorie są prawdziwsze od innych ?
Z powyższego tekstu wynika że nie stajesz w obronie wiary ani Boga .
Stajesz w obronie INTERESÓW kościoła.

Czy Ty zdajesz sobie sprawę jak niepoważnie brzmią takie pewniki jak " diabeł " " bramy piekielne " ? Jak beznadziejnie niepoważna jest Twoja obrona kościoła pisana z tyldy ?
Ja ateista przekonany do swoich racji o nieistnieniu cudów , zbawienia , zmartwychwstania mogę sobie spokojnie pozwolić na jawność.Nie muszę się swojej opinii ani bać ani wstydzić.
Zło dobry " bogobojny " człowieku jest w Tobie. Straszysz , nazywasz nas ślepcami , poganami , heretykami , wrogami , fałszywymi nauczycielami , ślepymi przewodnikami ślepców . A kim Ty jesteś dobry człowieku ?
Kogo reprezentujesz i co Cię upoważnia do wywyższania się ?

Wiele razy o tym wspominałem.Szanuję prawo wszystkich do marzeń i wiary w co tylko chcą.Irytuje mnie gdy oni starają się zdominować wszystkich swoim światopoglądem.
Co Ci przeszkadza dobry człowieku modlić się , wierzyć w cokolwiek chcesz i nie narzucać tego komukolwiek ?
Poniższy rysunek / prezentowany wiele razy / obrazuje mentalność takiego postępowania jak Twoje dobry człowieku .[img=1488959468_1recz12.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Podły oszczerca! niezalogowany
8 marca 2017r. o 9:04
Od lat podle szkaluje wiarę, Kościół i katolików!
Gdybyś podlecu miał w 1/100 rację, to przy tak wielkiej ilości katolików, chodziłbyś od lat codziennie przynajmniej z obitą swoją załganą gębą!
A skoro nikt cię nawet raz nie tknął, to jest najlepszy dowód że jesteś podłym oszczercą.
I nikt się na Tobie za te podłości nie wynagrodzi, zostawimy to Sprawiedliwemu Bogu!


I taki jeszcze ośmiela się pouczać innych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 marca 2017r. o 9:23
~~Podły oszczerca! napisał(a): Od lat podle szkaluje wiarę, Kościół i katolików!
Gdybyś podlecu miał w 1/100 rację, to przy tak wielkiej ilości katolików, chodziłbyś od lat codziennie przynajmniej z obitą swoją załganą gębą!
A skoro nikt cię nawet raz nie tknął, to jest najlepszy dowód że jesteś podłym oszczercą.
I nikt się na Tobie za te podłości nie wynagrodzi, zostawimy to Sprawiedliwemu Bogu!


I taki jeszcze ośmiela się pouczać innych!


Dziki Ci dobry bogobojny człowieku za szczerość wynikającą z Twej dobroci i miłosierdzia.Jestem Ci bezgranicznie wdzięczny że mogę chodzić po ziemi i nikt mnie ani nie obija ani na stos nie skazuje.
Zabrakło w Twej dobroci / pewnie przez roztargnienie / przykładów na to co wobec mnie napisałeś.
Zatem proszę uzupełnij swe przesłanie bogobojne o przykłady.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 marca 2017r. o 9:35
PanM napisał(a):
~~Podły oszczerca! napisał(a): Od lat podle szkaluje wiarę, Kościół i katolików!
Gdybyś podlecu miał w 1/100 rację, to przy tak wielkiej ilości katolików, chodziłbyś od lat codziennie przynajmniej z obitą swoją załganą gębą!
A skoro nikt cię nawet raz nie tknął, to jest najlepszy dowód że jesteś podłym oszczercą.
I nikt się na Tobie za te podłości nie wynagrodzi, zostawimy to Sprawiedliwemu Bogu!


I taki jeszcze ośmiela się pouczać innych!


Dziki Ci dobry bogobojny człowieku za szczerość wynikającą z Twej dobroci i miłosierdzia.Jestem Ci bezgranicznie wdzięczny że mogę chodzić po ziemi i nikt mnie ani nie obija ani na stos nie skazuje.
Zabrakło w Twej dobroci / pewnie przez roztargnienie / przykładów na to co wobec mnie napisałeś.
Zatem proszę uzupełnij swe przesłanie bogobojne o przykłady.

Przykladami sa Twoje wszystkie wypowiedzi na temat Kosciola Katolickiego i wiernych, a twoje pismo obrazkowe potwierdza tylko twoja nienawisc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
8 marca 2017r. o 10:02
~~Dowód sam w sobie! napisał(a):
Od początku Kościół Chrystusowy cieszył się wrogością świata, bo nie jest ze świata.


Zgadzam się z tym zdaniem. Największe prześladowania Kościół Chrystusowy cierpiał ze strony nie ateistów, ale instytucji zwanej Watykan, czyli od kościoła katolickiego. Prześladowania za samo posiadanie Słowa Bożego, czy mordy jedynie za to, że wierny chciał oddawać cześć jedynie Jezusowi, a nie papieżowi.

Katarzy, albigensi, waldensi... to tylko przykłady w Europie. A na świecie indianie ameryki południowej. W północnej swoje dołożyli protestanci - tacy byli z nich chrześcijanie jak ci katolicy, którzy mordowali na rozkaz papieża.

Słusznie zauważył PanM: krzyczący tutaj watykańscy aktywiści nie bronią Boga, ale interesów kleru. Bronią religii katolickiej zamiast wiary chrześcijańskiej. Przymykaja uszy i oczy na twierdzenia o tym, że Bóg nie istnieje lub że jest okrutny i niesprawiedliwy, ale krzyczą, gdy tylko ktoś wyciągnie na światło dzienne oczywiste oczywistości dotyczące sprzeczności z Pismem Świętym prawie całości doktryny katolickiej czy wskaże hipokryzję i zakłamanie kleru.

Z jednej strony cieszy mnie to, że tak ujadacie na to co piszę, bo to oznacza, że traktujecie co najmniej poważnie moje słowa i uznajecie je za niebezpieczne dla waszych interesów. Dla mnie liczy się każdy, choćby jedna osoba, która po przeczytaniu moich słów sięgnie do zakazywanej przez KK Biblii i przeczyta, że nie ma w niej mowy oni kapłanach w Nowym Testamencie, o budowlach jakie kk buduje, o papieżach, bierzmowaniach, eucharystiach, matkach bożych i wielu wielu innych pomysłach na zniewolenie członków kk i przywiązanie ich do instytucji kk, zamiast do Jezusa.

Zachęcam do czytania prawdziwego Słowa Boga w Biblii. Nie pozostawiajcie sprawy życia wiecznego księdzu, bo przed Bogiem staniecie samodzielnie. Sami odpowiecie za błędy doktryny rzymskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza