Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 13:29
ile trzeba wypić aby tak pisać juz wiem ale żeby to czytać trzeba sie napić i to sporo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2017r. o 13:33
Edek , przecież Ty pamiętasz te czasy , kiedy Jaruzel , zabronił pić przed trzynastą.

Całe szczęście , że już pod ziemią robale s...iela zżarły , ale jeśli Stwórca pozwoli poklepać Kolegę Wrona po plecach , to biorąc pod uwagę , moją dzisiejszą wiedzę ... nie może chłop liczyć na moją litość .

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 14:29
~~Pankracy napisał(a): Nikt inny - żaden anioł, święty czy maryja. Droga jest jedna. Nie kilka.
Katolicy wlasnie przez Maryje do Jezusa, ktory jest jedyna Droga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 14:36
~~Pankracy napisał(a): Chcesz słuchać magisterium zamiast Pana - Twój wybór.

Slowa Pana to Magisterium Kosciola Katolickiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 14:42
~~Pankracy napisał(a):
Kk wprowadził karykaturę chrztu, a więc polewa wodą niemowlęta. No ale żeby tak pokropić niemowlaka to trzeba to jakoś ludziom sprzedać. Więc wymyślił tzw. grzech pierworodny.

Karykaturalna jest ta wypowiedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
15 marca 2017r. o 15:24
Spośród trzech powyższych wygrywa "Slowa Pana to Magisterium Kosciola Katolickiego.". Chociaż "Katolicy wlasnie przez Maryje do Jezusa, ktory jest jedyna Droga." też jest dobre. A dlaczego do Jezusa przez pośrednika? I skąd pomysł pośrednictwa w ogóle? Nie odpowiadaj. Nie potrafiłeś do dziś sklecić zdania na pytanie dlaczego w kk wierni nie spożywają wina (lub krwi jak twierdziłeś) na pamiątkę ostatniej wieczerzy jak nakazał Jezus. Nie potrafiłeś wskazać w Biblii miejsca, w którym to biskup został umocowany do udzielania Ducha Świętego młodzieży przy bierzmowaniu. I nie potrafiłeś wskazać w Piśmie Świętym wielu, wielu innych rzeczy, o które prosiłem.

Jeśli jest tu jakiś katolik to zastanawia się teraz dlaczego ksiądz nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania. I dlaczego nie broni Boga, a skacze mi do gardła gdy podważam dogmaty papieskie. I dlaczego noworodek ma jakiekolwiek grzechy, skoro to głupie nawet z ludzkiego punktu widzenia. I dlaczego...

Jeśli chcesz dyskutować to zapraszam po raz piąty. Ale jeśli znów zamierzasz wypisywać jedynie "heretyk, pogarda" i tego typu brednie to sobie odpuść, bo szkoda mojego czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
15 marca 2017r. o 15:32
Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico,
obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią,
Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.
Postanawiam sobie mocno i przyrzekam,
że Cię nigdy nie opuszczę,
nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.
Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili,
co uwłaczałoby czci Twojej.
Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.
Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach
duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.
Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę,
a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją,
dobra wewnętrzne i zewnętrzne,
nawet wartość dobrych uczynków moich,
zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych,
pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo
rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku,
co do mnie należy, według Twego upodobania,

ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.
Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie
stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego,
któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę,
jak ja Tobie oddałem się w niewolę.
Wszystko, cokolwiek czynić będę,
przez Twoje Ręce Niepokalane,
Pośredniczko łask wszelkich,
oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!
Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej
i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.
Amen.


Nie brzmi to jak pośrednictwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 15:34
~~Pankracy napisał(a): Spośród trzech powyższych wygrywa "Slowa Pana to Magisterium Kosciola Katolickiego.". Chociaż "Katolicy wlasnie przez Maryje do Jezusa, ktory jest jedyna Droga." też jest dobre. A dlaczego do Jezusa przez pośrednika? I skąd pomysł pośrednictwa w ogóle? Nie odpowiadaj. Nie potrafiłeś do dziś sklecić zdania na pytanie dlaczego w kk wierni nie spożywają wina (lub krwi jak twierdziłeś) na pamiątkę ostatniej wieczerzy jak nakazał Jezus. Nie potrafiłeś wskazać w Biblii miejsca, w którym to biskup został umocowany do udzielania Ducha Świętego młodzieży przy bierzmowaniu. I nie potrafiłeś wskazać w Piśmie Świętym wielu, wielu innych rzeczy, o które prosiłem.

Jeśli jest tu jakiś katolik to zastanawia się teraz dlaczego ksiądz nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania. I dlaczego nie broni Boga, a skacze mi do gardła gdy podważam dogmaty papieskie. I dlaczego noworodek ma jakiekolwiek grzechy, skoro to głupie nawet z ludzkiego punktu widzenia. I dlaczego...

Jeśli chcesz dyskutować to zapraszam po raz piąty. Ale jeśli znów zamierzasz wypisywać jedynie "heretyk, pogarda" i tego typu brednie to sobie odpuść, bo szkoda mojego czasu.

Dyskusja z toba jest bezprzedmiotowa. Wyrwane cytaty niczego nie udowadniaja. Potwierdzam wielka pogarde z twojej strony w to co naucza Magisterium Kosciola Katolickiego Nie masz zadnej kompetencji by podwazac Dogmaty Kosciola Katolickiego. To nie sa dogmaty papieskie sa to, Dogmaty Kosciola Katolickiego, ktore Ojciec Swiety oglasza. To jest nasza chluba i radosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza