Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~@ niezalogowany
22 sierpnia 2010r. o 13:31
Łu budu bu niech nam żyje prezes naszego klubu!...niech zyje nam,
nasz kierownik jest najlepszy pod słońcem i nic tego nie zmieni
to mówiłem ja :) wierny i oddany pracownik : ;) [img=1282476652_tse6ai8.jpg]
[img=1282476687_lqx4hog.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 10:46
Pracowniku to co będziecie malować na tej malarni jak wszędzie są magazyny i przerzucacie kartony a wtryskarki nie ruszyły hehe jakaś ściema fiuuu fiuuu wróbelek elemelek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 10:33
widzę, że coraz lepiej w firmię na duże G
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:] niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 10:39
Pewnie ,że coraz lepiej przyjęci ludzie piszą wypowiedzenia po trzech dniach pracy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 15:26
~ napisał(a): Pracowniku to co będziecie malować na tej malarni jak wszędzie są magazyny i przerzucacie kartony a wtryskarki nie ruszyły hehe jakaś ściema fiuuu fiuuu wróbelek elemelek.


panie niedoinformowany...lakiernią zajmuje się firma ZEWNĘTRZNA...obsługą lakierni. części produkowane są ok problemem jest wadliwe lakierowanie i nanoszenie powłoki chromowanej na elementy...

doinformuj się i wróć...wtryskarki i formy to inna bajka tu różowo nie jest ale daj luz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 17:15
Hehe nie powinniście mieć problemów angielski znacie niech wam amerykanie powiedzą co i jak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 17:30
~ napisał(a):
~ napisał(a): Pracowniku to co będziecie malować na tej malarni jak wszędzie są magazyny i przerzucacie kartony a wtryskarki nie ruszyły hehe jakaś ściema fiuuu fiuuu wróbelek elemelek.


panie niedoinformowany...lakiernią zajmuje się firma ZEWNĘTRZNA...obsługą lakierni. części produkowane są ok problemem jest wadliwe lakierowanie i nanoszenie powłoki chromowanej na elementy...

doinformuj się i wróć...wtryskarki i formy to inna bajka tu różowo nie jest ale daj luz :)


że co?? co wy lakierujecie i chromujecie? Chyba tworzywa sztuczne - czyli te formy co sobie zrobicie. A skoro z wtryskarkami nie jest różowo. Powodzenia hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 18:23
przestańcie pisac a raczej pier.... takie głupoty,nie podoba sie to wypier.......i szukac nowej roboty---umiecie tylko narzekać a robic sie nie chce----juz teraz wiem dlaczego na 20 osób przyjmowana jest tylko 1 , bo jak przychodza same takie ...e co po 3 dniach juz narzekają to ja sam bym ich wywalił :>
c
po miesiącu na miotle chce byc technikiem choc nawet dobrze jeszcze nie znaja lini

aby żądać najpierw pokaz co jestes wart !!

chromowanie na lini malowania--no gratulacje ;(
powiedz mi cos czego sam nie wiem ??

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza