Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4085
#Plejadanka nieaktywny
25 lipca 2011r. o 13:18
Które miejsce dalibyście tej siedmiolatce?;)
&feature=related

I kiciuś ''Love'':*

[img=1311592654_a3c7ank.jpg]


Udanego dnia:*

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
25 lipca 2011r. o 18:26
Seifer.....dobre,dobre..... ale za to klocki hamulcowe wystarczają na pięćdziesiąt lat i z dożywotnią gwarancją...hehehehehhe...:) :D :D :*


Dopisane 25.07.2011r. o godz. 18:23:

plejadko ....słodki kiciuś,szczęśliwy posiadacz przepięknego tatuażu (w formie serduszka) na łudku...... pewnie własnoręcznie dziergany... :> :D :* :* :*


Dopisane 25.07.2011r. o godz. 18:24:

De_Tourvel....metal TO TYŻ CZŁOWIEK...:) ....witaj ...:) :*


Dopisane 25.07.2011r. o godz. 18:26:

~tuptuś napisał(a): mam pytanko czy dobrze zrobilam?? zobaczylam dzis malutkiego jezyka na ktorym bylo chyba ze 20 kleszczy i tak mi go byłozal ze powyciagałam mu te kleszcze, czy nic mu nie bedzie?? czy nie powinnam go ruszac??-poradźcie coś?

tuptuś.....oddaj jeżykowi jego kleszcze.....I ŻEBY MI TO BYŁO OSTATNI RAZ...:) :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4085
#Plejadanka nieaktywny
26 lipca 2011r. o 9:22
[img=1311662561_i2xokkm.jpg]


:D

Lilith ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don Conorello Pułkownik. niezalogowany
26 lipca 2011r. o 17:16
Capitanos le dará una idea, me pregunto si usted sabe lo que está pasando[img=1311693364_2vdgrj5.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don Conorello Pułkownik. niezalogowany
26 lipca 2011r. o 17:31
http://img.hopaj.pl/images/c/b/cba0d678e6dadb5ea0536a727c19b52a.gif
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
26 lipca 2011r. o 18:52
Don Conorello Pułkownik...ja nie rozumieć po rosyjsku..:):):) :*
PLEJADKO...znam to z audopsji...:) :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
27 lipca 2011r. o 23:41
capitanosss napisał(a): De_Tourvel....metal TO TYŻ CZŁOWIEK...:) ....witaj ...:) :*


Ależ Capitanosss, ja wcale nie powiedziałam, że metal to nie człowiek :P mam sporo znajomych, którzy należą do tej subkultury i bardzo ich sobie cenię :) a to taki mały żarcik był ;)

Ja też Cię witam :*:*:*


Dopisane 27.07.2011r. o godz. 22:32:

Ze złotych myśli, czyli zasłyszane w kolejce:

"Czy jak Ci kupię samolot, to dasz mi się przelecieć?"

Nie mogłam się powstrzymać :P:P:P


Dopisane 27.07.2011r. o godz. 23:41:

I jeszcze jedna perełka:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

;):P;)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
28 lipca 2011r. o 14:07
De_Tourvel...no z tym samolocikiem, to normalnie łOdlot na MAKSIA...:),

ZOBACZ TĄ STRONKĘ...można uśmiać się po paszki...:)

http://www.teksty.rozrabiaki.pl

i wrzuć temat ...PRZEPIS NA CIASTO BANANOWE...:)..(uprzedzam ,tylko dla dorosłych,internauto musisz mieć minimum 25 zimów i wiosen)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza