Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 23:03
agastaffbull napisał(a):
~bolecnautka_22 napisał(a): Czy do dr Kukuły na wizytę prywatną trzeba się rejestrować? I ile kosztuje wizyta?

Rejestrować się nie trzeba, choć można-wtedy doktor przyjmie Cię w pierwszej kolejności. Wizyta kosztuje 100 zł, jeśli będzie robiona cytolgia, to 120 zł.
Tylko nie każdego jest stać aby dać 100 zł za kazda wizyte? i co miesiąca od czego nam potrącają co miesiac z naszych pensjijak kogoś nie stać na wizytę u prywatnego lekarza to nie pojdzie tylko pójdzie państwowo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2009r. o 23:06
~Baisy napisał(a): Potrzebuję oceny bolesławieckich ginekologów, niedługo zostanę mamą poraz drugi, pierwsza ciąża była niestety z dużymi problemami więc muszę wybrać kogoś naprawdę kompetentnego. Pomóżcie
najlepiej rodzić w złotoryji tam jest bardzo dobra i fachowa opieka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ms_3 niezalogowany
17 kwietnia 2009r. o 17:41
Kochani pomóżcie. Potrzebuję dobrego ginekologa w Bolcu, by potwierdzic lub zaprzeczyć (z mojego punktu widzenia wskazane:)) diaznozę dr B.. Plecano mi dr B.-P..
Pomożecie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Olga niezalogowany
17 kwietnia 2009r. o 18:30
~ms_3 napisał(a): Kochani pomóżcie. Potrzebuję dobrego ginekologa w Bolcu, by potwierdzic lub zaprzeczyć (z mojego punktu widzenia wskazane:)) diaznozę dr Bartkowiaka. Plecano mi dr Bajor-Pawlik.
Pomożecie:)
Dr.J. przyjmuje w piatki w B-C na staroszkolnej,polecam szczerze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2009r. o 22:29
Potrzebuję dobrego lekarza ginekologa!! Czy jakiś przyjmuje w sobotę?? Sprawa bardzo pilna!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mvmh niezalogowany
18 kwietnia 2009r. o 15:05
Ja przyjme za darmo panią , ale w odpowiednim wieku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 9:46
witam KOchane.. To mój pierwszy post! Mam nadzieje,że bedziecie wyrozumiale I o to bym prosiła.. Martwie sie czy moge byc w ciąży. Może napisze w jakich dniach mialam okres od poczatku roku. A wiec styczeń : 23, luty: 28, marzec:30,maj:1, a czerwiec wciąz oczekuje;//(( Miesiaczkuje ok 7dni.

W piatek doszło do pieszczot z moim chlopakiem. Miał on wytrysk. Ale wszytsko znalazło sie na mojej ręce. Poźniej poszłam sie wykapac-(zaraz po tym) bo Szykowalismy sie na impreze. Umyłam rece. I czy podczas gdy sie kąpałam, dotykajac reką "tamtego" miejsca mogło dojsc do zapłodnienia??

wydaje mi sie,że nie ale ten okres mnie troche niepokoi Prosze sie nie wysmiewac. Ale dla mnie to naprawde jest problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 9:48
I mam pytanie. Który ginekolog przyjmnie mnie od razu w poniedzialek na kase chorych??
czy wogóle jest taka możliwosc?? A prywatnie?? Kto przyjmuje odrazu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu