Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

444
#kowaluu nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 9:59
~ona18zrozpaczona napisał(a): witam KOchane.. To mój pierwszy post! Mam nadzieje,że bedziecie wyrozumiale I o to bym prosiła.. Martwie sie czy moge byc w ciąży. Może napisze w jakich dniach mialam okres od poczatku roku. A wiec styczeń : 23, luty: 28, marzec:30,maj:1, a czerwiec wciąz oczekuje;//(( Miesiaczkuje ok 7dni.

W piatek doszło do pieszczot z moim chlopakiem. Miał on wytrysk. Ale wszytsko znalazło sie na mojej ręce. Poźniej poszłam sie wykapac-(zaraz po tym) bo Szykowalismy sie na impreze. Umyłam rece. I czy podczas gdy sie kąpałam, dotykajac reką "tamtego" miejsca mogło dojsc do zapłodnienia??

wydaje mi sie,że nie ale ten okres mnie troche niepokoi Prosze sie nie wysmiewac. Ale dla mnie to naprawde jest problem.

Nie, daj spokój. Nie jesteś w ciąży Czas stracić cnotę:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:01
kowaluu napisał(a):
~ona18zrozpaczona napisał(a): witam KOchane.. To mój pierwszy post! Mam nadzieje,że bedziecie wyrozumiale I o to bym prosiła.. Martwie sie czy moge byc w ciąży. Może napisze w jakich dniach mialam okres od poczatku roku. A wiec styczeń : 23, luty: 28, marzec:30,maj:1, a czerwiec wciąz oczekuje;//(( Miesiaczkuje ok 7dni.

W piatek doszło do pieszczot z moim chlopakiem. Miał on wytrysk. Ale wszytsko znalazło sie na mojej ręce. Poźniej poszłam sie wykapac-(zaraz po tym) bo Szykowalismy sie na impreze. Umyłam rece. I czy podczas gdy sie kąpałam, dotykajac reką "tamtego" miejsca mogło dojsc do zapłodnienia??

wydaje mi sie,że nie ale ten okres mnie troche niepokoi Prosze sie nie wysmiewac. Ale dla mnie to naprawde jest problem.

Nie, daj spokój. Nie jesteś w ciąży Czas stracić cnotę:D
hmmm...juz nie jestem dziewica..;/ ale wolałabym sie upewnic;/ jest mi z tym bardzo cieżko;/ jestes pewny/pewna??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 10:08
~ona18zrozpaczona napisał(a):
kowaluu napisał(a):
~ona18zrozpaczona napisał(a): witam KOchane.. To mój pierwszy post! Mam nadzieje,że bedziecie wyrozumiale I o to bym prosiła.. Martwie sie czy moge byc w ciąży. Może napisze w jakich dniach mialam okres od poczatku roku. A wiec styczeń : 23, luty: 28, marzec:30,maj:1, a czerwiec wciąz oczekuje;//(( Miesiaczkuje ok 7dni.

W piatek doszło do pieszczot z moim chlopakiem. Miał on wytrysk. Ale wszytsko znalazło sie na mojej ręce. Poźniej poszłam sie wykapac-(zaraz po tym) bo Szykowalismy sie na impreze. Umyłam rece. I czy podczas gdy sie kąpałam, dotykajac reką "tamtego" miejsca mogło dojsc do zapłodnienia??

wydaje mi sie,że nie ale ten okres mnie troche niepokoi Prosze sie nie wysmiewac. Ale dla mnie to naprawde jest problem.

Nie, daj spokój. Nie jesteś w ciąży Czas stracić cnotę:D
hmmm...juz nie jestem dziewica..;/ ale wolałabym sie upewnic;/ jest mi z tym bardzo cieżko;/ jestes pewny/pewna??


pewna to Ty powinnaś być, a jak nadal się boisz to idź do ginekologa

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:11
Wikunia napisał(a):
~ona18zrozpaczona napisał(a):
kowaluu napisał(a):
~ona18zrozpaczona napisał(a): witam KOchane.. To mój pierwszy post! Mam nadzieje,że bedziecie wyrozumiale I o to bym prosiła.. Martwie sie czy moge byc w ciąży. Może napisze w jakich dniach mialam okres od poczatku roku. A wiec styczeń : 23, luty: 28, marzec:30,maj:1, a czerwiec wciąz oczekuje;//(( Miesiaczkuje ok 7dni.

W piatek doszło do pieszczot z moim chlopakiem. Miał on wytrysk. Ale wszytsko znalazło sie na mojej ręce. Poźniej poszłam sie wykapac-(zaraz po tym) bo Szykowalismy sie na impreze. Umyłam rece. I czy podczas gdy sie kąpałam, dotykajac reką "tamtego" miejsca mogło dojsc do zapłodnienia??

wydaje mi sie,że nie ale ten okres mnie troche niepokoi Prosze sie nie wysmiewac. Ale dla mnie to naprawde jest problem.

Nie, daj spokój. Nie jesteś w ciąży Czas stracić cnotę:D
hmmm...juz nie jestem dziewica..;/ ale wolałabym sie upewnic;/ jest mi z tym bardzo cieżko;/ jestes pewny/pewna??


pewna to Ty powinnaś być, a jak nadal się boisz to idź do ginekologa
no "niby" jestem ale jednak mam stresa ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2968
#Darya2505 nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 10:13
to kup test ciazowy nie daje 100 % pewnosci ale sporo a tyo wydatek rzedu chyba z 10-15 zl

Ile się zmieści w 21 gramach?Co tracimy razem z nimi?Co zyskujemy?21 gramów.Tyle waży pięć dwugroszówek.Tyle waży koliber.Kostka czekolady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:13
a którego ginekologa polecacie??

Czy przyjmuje ktos na kase chorych w ten sam dzien cos sie zarejstruje??
czy jedynie prywatnie??

prosze mi kogos polecic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ana18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:16
Darya2505 napisał(a): to kup test ciazowy nie daje 100 % pewnosci ale sporo a tyo wydatek rzedu chyba z 10-15 zl
Test można zrobic dopiero po dwóch tygodniach..;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2968
#Darya2505 nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 10:24
ja polece Ci Pana Kukułe bardzo przyjemny i kompetentny człowiek test mozesz spokojnie zrobic moja znajoma 2 dni po tym jak miała dostac miesiacze zrobiła sobie test i wyszedł pozytywnie i dzis bawi sliczna córeczke wiec jesli tam cos jest to test to pokarze :D

Ile się zmieści w 21 gramach?Co tracimy razem z nimi?Co zyskujemy?21 gramów.Tyle waży pięć dwugroszówek.Tyle waży koliber.Kostka czekolady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.