Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ona18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:32
A gdzie ten PAn przyjmuje?? na kase czy prywatnie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na18zrozpaczona niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 10:34
~ona18zrozpaczona napisał(a): A gdzie ten PAn przyjmuje?? na kase czy prywatnie??
dobra znalazłam na necie..dz:*
a ile bierze za wizyte?

:((( ale mowicie,że nie ma czym sie martwic??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2968
#Darya2505 nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 10:44
no bierze 120 ale naprawde fachowiec pierwsza klasa jak bede w ciazy na pewno bede do niego chodziła przyjmuke nawet bez rejstracji tylko wiadomo ze jesli sie ktos umówi to ma pierwszenstwo a kolejki do niego sa spore :) ale nie boj sie wątpie bys miala powody do zmartwien :D jesli bedziesz potrzebowała wsparcia czy czegos to mozesz na mnie liczyc mozesz spokojnie spisac moje gg zycze powodzenia na wizycie :P

Ile się zmieści w 21 gramach?Co tracimy razem z nimi?Co zyskujemy?21 gramów.Tyle waży pięć dwugroszówek.Tyle waży koliber.Kostka czekolady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona18załamana niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 12:49
Mam nadzieje,że dostane okres do poniedziałku i ,że nie bedzie potrzeby isc do gina. Dopiero po okresie po tabletki,żeby sie nie stresowac:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3043
#agrafka77 nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 19:58
Zawież mocz do labolatorium, za parę zł. zrobią Ci test ciązowy.

W życiu musi być dobrze i niedobrze.Bo jak jest tylko dobrze to niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona 18juz-szczesliwa:D niezalogowany
6 czerwca 2009r. o 20:41
agrafka77 napisał(a): Zawież mocz do labolatorium, za parę zł. zrobią Ci test ciązowy.
własnie dostalam okres!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
950
#Fasola nieaktywny
6 czerwca 2009r. o 20:46
Coz... standard... denerwujesz sie bo nie masz okresu... nie masz okresu bo sie denerwujesz...

Kobieta to ja nie jestem - ale nawet ja to wiem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
7 czerwca 2009r. o 13:30
no ciesze sie jak nie wiem co z tego powodu ale moze nastepnym razem zaloz osobny temat na forum, ludzie czytaja ten temat zeby sie dowiedziec czegos na temat boleslawieckich specjalistow z zakresu ginekologii a Ty tu pierdzielisz o swoim okresie, kogo to obchodzi?Nastepnym razem moze sie odpowiednio zabezpiecz po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza