Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

942
#malagosia nieaktywny
7 czerwca 2009r. o 14:59
dla mnie też to zachowanie jest trochę "dziwne"... na początku nie wiedziałam czy ktoś sobie po prostu żartuje, bo pytanie było typu Bravo "napisz do Kasi" :) jeszcze na forum bolec.info takie zwierzenia, wystarczyło zapytać o lekarza, a tu cała sytuacja opisana... sorry, ale trochę to dla mnie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2625
#Horbi nieaktywny
28 czerwca 2009r. o 17:01
Polecam Renatę Horbanowicz :)

Zmoderowano 28.06.2009 godz.17:04 - powód: 3 x ten sam post : ] (dotka)

" ): Bywa i tak .. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
7 listopada 2009r. o 10:25
Witam. Chciałabym się dowiedzieć, który z ginekologów w Bolesławcu przyjmuje na oddziale we Wrocławiu. Słyszałam,że ten lekarz jest bardzo dobry a nie wiem jak się nazywa i gdzie przyjmuje. Może wiecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ezelka niezalogowany
3 czerwca 2010r. o 19:55
A gdzie przyjmuję pani Renata Horbanowicz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4336
#ToYa nieaktywny
3 czerwca 2010r. o 22:29
ehhh przeczytałam te wypowiedzi owej damy co zaczęła ten temat...i normalnie odechciało mi się tego dalej czytać....jednym słowem : "Dziwny jest ten świat...."no może to kilka słów ale jakże mądrych.....wątek bezsensu i nie na miejscu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
3 czerwca 2010r. o 23:10
Dokladnie....zgadzam sie w 100%

raz nawet stalam tam 3 godz.dopiero pozniej usiadlam,ale wiedzialam ze nie na darmo.a poza tym przychodza tam czasem bardzo mile kobiety to jakas rozmowa sie zacznie i juz szybciej czas jeci.I nie ma sie co dziwic skoro dr na kazda kobiete poswieca przynajmniej 20 min a na kobiete w ciazy jeszcze dluzej.Polecam!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zeta niezalogowany
1 września 2010r. o 21:43
Cześć. Szukam dobrego lekarza ginekologa z Bolesławca, który bez problemów daje zwolnienia lekarskie przy ciąży. Może, ktoś wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4564
#heee nieaktywny
1 września 2010r. o 22:33
~zeta napisał(a): Cześć. Szukam dobrego lekarza ginekologa z Bolesławca, który bez problemów daje zwolnienia lekarskie przy ciąży. Może, ktoś wie.
A co kturyś ma ztym problem ja chodziłam do Pawlikowej i bez problemu dostawałam zwolnienie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu