Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 16:41
witam,pozdrawiam i dzięki za spotkanko;) autko juz umyte (naprawdę polecam to auto spa koło tesco bo pod każdym wzgedem świetnie myja,a sama piana -jest jej masa i jest gorąca,a nie jakieś ścierwo jak na brico) i wygląda jak do jazdy w mieście a nie terenie;)

czekam na jakieś relacje z terenu-szczególnie kolegów z Imprezy;)
Ich auto typowo do "niepitolenia" się w terenie;)


Dopisane 26.02.2012r. o godz. 16:41:

[img=1330270907_pptsa6b.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
26 lutego 2012r. o 16:58
ehhh... mam nadzieję, że już niebawem będę mógł się też pojawiać. Auto już wybrane teraz tylko znaleźć w miarę przyzwoity egzemplarz co w naszym pięknym kraju nie jest niestety proste... A tak przy okazji do sprzedania Audi A4 Avant, 2001 r, 1,9 TDI. Zdjęcia i oficjalne ogłoszenie wkrótce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:09
audi do pogonienia i kupujesz coś teren czy jakiś dupowóz plus coś teren??:)
Szukasz Cherokee?:)

Zmoderowano 26.02.2012 godz.20:08 - powód: (Igi)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:15
hemi napisał(a): audi do pogonienia i kupujesz coś teren czy jakiś dupowóz plus coś teren??:)
Szukasz Cherokee?:)


Ano tak jak ci już wspominałem po wielu kandydatach i oglądniętych autach padło na Grand Cherokee WJ. (Subarynka schodzi narazie na dalszy plan niestety...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:17
fido napisał(a):
hemi napisał(a): audi do pogonienia i kupujesz coś teren czy jakiś dupowóz plus coś teren??:)
Szukasz Cherokee?:)


Ano tak jak ci już wspominałem po wielu kandydatach i oglądniętych autach padło na Grand Cherokee WJ. (Subarynka schodzi narazie na dalszy plan niestety...)


takie cuś??
[img=1330273070_xqz0c9z.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:24
Tak miało być pierwotnie ale stanęło na takim cuś:
[img=1330273451_vp5rooi.jpg]


Zmoderowano 26.02.2012 godz.20:23 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:26
fido to raczej taki dupowóz,bo w teren to szkoda:( wiesz zawieszeniowo da radę,ale krzaki,gałęzie itp to nie bardzo:(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
26 lutego 2012r. o 17:37
hemi napisał(a): fido to raczej taki dupowóz,bo w teren to szkoda:( wiesz zawieszeniowo da radę,ale krzaki,gałęzie itp to nie bardzo:(


Wiem, wiem ale co tam... Zresztą w założeniu auto ma być firmowe więc pewnie i tak będzie oklejone folią z grafiką. Mówisz, że szkoda... ale czego?? lakieru?? To auto ma cieszyć w wolnych chwilach a w tygodniu pracować na siebie więc porysować mi nie szkoda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.