Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

3688
#Pynchoon nieaktywny
13 marca 2013r. o 14:10
~Gość napisał(a): Boisz się chorób , śmierci dlatego się szczepisz i uważasz że to najlepsze i wydłuży ci życie - chmmm fakt zrypie ci wątrobę i będziesz musiał brać do końca życia leki i zostaniesz na zawsze klientem BAYERU lubbinnego kartelu ale co tam . Wolisz nie wiedzieć nic na ten temat bo boisz się konfrontacji z samym sobą co jeśli by jednak okazało się to prawdą . Rób jak chcesz masz wolna wolę :]


Czyli cały wszechświat uwziął się na nas, aby nas wykończyć szczepionkami, autorytety, instytuty, wszyscy są w spisku, choć oczywiście nie ma na to dowodów. Przecież to się w żaden sposób nie spina w logiczną całość.

A z ciekawości, dlaczego twierdzisz że szczepienia "zrypią" komukolwiek wątrobę? To tak sobie rzucone przypuszczenie, można tu wrzucić dowolny organ - nerki, serce, płuca, a może zęby?

Nie istnieją żadne dowody na szkodliwość szczepień, o której piszesz. Ty również ich nie przedstawiłeś. A mówienie że dowodów nie ma, ponieważ jest jakiś rzekomy spisek jest dokładnie tym samym co mówienie, że Ziemia jest płaskim dyskiem spoczywającym na skorupie żółwia, a dowodów nie ma bo jest spisek.

:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2013r. o 7:50
szczepicie dzieci 5 w 1 czy 6w1? w przychodni to proponują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2013r. o 9:11
~ napisał(a): szczepicie dzieci 5 w 1 czy 6w1? w przychodni to proponują

To Twoje dziecko - ty decydujesz, czy forumowicze?
Swoją drogą, ciekawe dlaczego proponują takie, nie inne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 maja 2013r. o 9:18
~ napisał(a): ... Swoją drogą, ciekawe dlaczego proponują takie, nie inne?


Jeśli nie wiadomo o co chodzi , to znaczy , że chodzi o pieniądze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jusia niezalogowany
21 maja 2013r. o 14:21
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ... Swoją drogą, ciekawe dlaczego proponują takie, nie inne?


Jeśli nie wiadomo o co chodzi , to znaczy , że chodzi o pieniądze :)


Mi lekarz zaproponowal opcje 5 w 1 , 6 w 1 i normalna nieplatna. Wytlumaczyl, ze chodzi o ilosc wkuc, ale dal do zrozumienia ze 6 w 1 wcale nie jest najlepsza opcja, nie pamietam juz dlaczego (chociaz to najdrozsza szczepionka) Do niczego nikt mnie nie namawial, na zadne drogie szczepienia ani na zadne dodatkowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
21 maja 2013r. o 16:16
A ja piłem JOD 23 ;p krec ło w Czarnobylu a ja teraz jestem uzależniony :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2013r. o 23:21
Pynchoon napisał(a):
Czyli cały wszechświat uwziął się na nas, aby nas wykończyć szczepionkami, autorytety, instytuty, wszyscy są w spisku, choć oczywiście nie ma na to dowodów. Przecież to się w żaden sposób nie spina w logiczną całość.

:P


Masz jeden z przykładów, jakie to szczepionki sa bezpieczne (szczepionka przeciwko grypie)...
http://www.rp.pl/artykul/691068.html
A tu relacja w tvp info:
http://www.dailymotion.com/video/xaqnew_tvp-info-szczepienia-jerzy-jaykowsk_news#.UZvq-NvM4os
I jeszcze o szczepieniu HPV (przeciwko rakowi szyjki macicy):
http://grodzisk.naszemiasto.pl/artykul/280567,zdrowie-szczepienie-dziewczynek-na-hpv-w-ogniu-krytyki,id,t.html
Jakl widzisz, nie do końca to wszystko jest takie bezpieczne i przebadane... ale na pewno przynoszące zyski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 8:05
Moje dziecko jest już prawie dorosłe i przeszło wszystkie szczepienia. Dodatkowo zaszczepiłam go przeciw śwince bo nie chorował i żyje, nie choruje. Jeżeli jesteście takimi przeciwnikami to nie szczepćcie na nic. Ani na polio, ani na krztusiec, grużlicę czy żółtaczkę. A jak zachoruje to pretensje do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.