Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
27 września 2014r. o 16:48
Dostojewski napisał(a): Marcinie Marczewski,
proszę o jednoznaczne określenie aktualnego statusu Krzysztofa Krzemińskiego na portalu Bolec.Info.


Ten temat dotyczy kwestii technicznych zwiazanych z funkcjonowaniem Portalu Bolec.Info, ale odpowiem na to pytanie.
Krzysztof Krzeminski jest czlonkiem Redakcji Bolec.Info. W zwiazku z jego startem w wyborach do Rady Powiatu na czas trwania kampanii wyborczej jego udzial w pracach Redakcji zostal ograniczony do tematow zwiazanych z kultura, sportem akcji charytatywnych.

Pozdr,
emem


Dopisane 27.09.2014r. o godz. 16:48:

kc napisał(a): Emem, dlaczego nie odpowiesz Dostojewskiemu ? Czy dlatego, że znowu mijałeś się z prawdą?


Od kilkunastu dni jestem w podrozy i mam bardzo ograniczony czas.
Pytania do Redakcji nalezy kierowac za posrednictwem Systemu Obsługi moj.Bolec.Info http://moj.bolec.info - na zadane w ten sposob pytania odpowiadamy w pierwszej kolejnosci i jest to preferowana droga kontaktu z nami.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
27 września 2014r. o 22:08
emem napisał(a): Od kilkunastu dni jestem w podrozy i mam bardzo ograniczony czas.


No wiem : ). Dlatego wolisz spędzać go na face niż na swoim portalu : ).




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 września 2014r. o 22:29
kc,

Dlaczego zaśmiecasz ten temat?

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
27 września 2014r. o 22:36
Bo wkurza mnie to, że traktujesz nas, swoich czytelników, jak idiotów. :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9011
#Dostojewski nieaktywny
29 września 2014r. o 10:42
emem napisał(a): Ten temat dotyczy kwestii technicznych zwiazanych z funkcjonowaniem Portalu Bolec.Info, ale odpowiem na to pytanie.


Marcinie Marczewski,
ten temat będzie dotyczył kwestii technicznych TYLKO wtedy, gdy zdołasz umiejscowić myślnik W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, W JEGO TYTULE !
Do tego czasu, nie sugeruj użytkownikom serwisu Bolesławiec dla Ciebie, że robisz dla mnie JAKIKOLWIEK WYJĄTEK, udzielając odpowiedzi na moje pytania zadane w tym temacie.
Odnośnie Krzysztofa Krzemińskiego.
Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy ZAWIESZENIEM DZIAŁALNOŚCI, a OGRANICZENIEM DZIAŁALNOŚCI ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 września 2014r. o 17:29
Ja bym wolał, by Jegomość się trochę popromował, tym bardziej, że innym kandydatom też dano taką możliwość.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
2 października 2014r. o 22:18
Proszę moderatorów o małą zmianę tematu "Letnie pogaduchy i bajanie przyjaciół"
Na-"Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5957
#anusiak nieaktywny
8 października 2014r. o 23:14
A JA BŁAGAM ZRÓBCIE COŚ Z OGŁOSZENIAMI BO SIĘ HAFTAĆ CHCE widząc dziennie dziesiątki ogłoszen podejrzewam jednego autora typu ,,skup aut,, lub ,,kupie auto,,itp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ludzie!!!sam emem zwracałes kiedys uwage by nie dodawac powielonych ogłoszen a oni mają samowolkę w tym!to jest SPAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.