Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

211
skorn
11 września 2014r. o 23:38
Dlaczego moderator usuwa moje posty z tematu "Letnie pogaduchy i bajanie przyjaciół"? Niech ktoś zrobi liste, kto może się tam wypowiadac, przynajmniej będzie jasność.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 września 2014r. o 8:24
skorn napisał(a): Dlaczego moderator usuwa moje posty z tematu "Letnie pogaduchy i bajanie przyjaciół"? Niech ktoś zrobi liste, kto może się tam wypowiadac, przynajmniej będzie jasność.


Wkrotce coraz wiecej tematow nie bedzie podlegalo moderacji. Ale beda tez takie, gdzie autor tematu bedzie decydowal, kto moze sie w nim wypowiadac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
12 września 2014r. o 9:00
skorn napisał(a): Dlaczego moderator usuwa moje posty z tematu "Letnie pogaduchy i bajanie przyjaciół"?


Zgłoszono do moderacji , jako naruszenie zapisów Rozdziału 2 - pkt 1.5.2 Regulaminu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 września 2014r. o 17:32
będę mógł decydować?

a jak rozpoznam ''...a''? a nie lubię ich i im mogą zrobić ''zakaz wjazdu'' :D
przecież żaden się nie przyzna.... ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 września 2014r. o 16:01
Daty przy prywatnych wiadomościach znów poprzestawiane. Redakcyjna władzuchna znów się bawiła.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
22 września 2014r. o 19:19
Nie mogę dodać ogłoszenia. O co chodzi ?


Dopisane 22.09.2014r. o godz. 19:19:

emem napisał(a): Jesli masz problem z:
- zalozeniem konta lub logowaniem sie

ekhem - przed chwilą próbowałam napisać w tym temacie niezalogowana ... wiadomo , nie dało się, a co gdybym miała z założeniem konta problem, tak tylko gdybam, na marginesie :P

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9011
#Dostojewski nieaktywny
25 września 2014r. o 10:20
Marcinie Marczewski,
proszę o jednoznaczne określenie aktualnego statusu Krzysztofa Krzemińskiego na portalu Bolec.Info.
Twoja wypowiedź z dnia jedenastego września tego roku :
"Od Redakcji Bolec.Info
W związku z decyzją o starcie Krzysztofa Krzemińskiego w wyborach samorządowych jego działalność na rzecz Portalu i Gazety Bolec.Info zostaje zawieszona co najmniej do dnia wyborów."
stoi w zupełnej sprzeczności z Jego komentarzami oraz zamknięciem dyskusji w temacie :
"Nowa noga dla Mateusza Bińczyckiego! ".

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
26 września 2014r. o 21:52
Emem, dlaczego nie odpowiesz Dostojewskiemu ? Czy dlatego, że znowu mijałeś się z prawdą?

Nie rozumiem, dlaczego uważasz swoich czytelników za idiotów, którym można wcisnąć każdy bzdurę.

To jest jeden z największych minusów tego forum, Twoje notoryczne kłamstwa i niesłowność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.