Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
10114
#alter nieaktywny
10 września 2014r. o 23:38
Pannazdzieckiem napisał(a): Aleś Ty głupi


Jak widzę wiracho w związku z tym, że ten temat ma nie być moderowany zaczynasz się tutaj czuć doskonale. Żal mi cie.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 września 2014r. o 23:48
Też Cię kocham rusofobie. Tak daleko Ci do zrozumienia rzeczywistości , w której żyjesz , że aż Ci współczuję ... choć daleko mi do Lemingów.

Dobra ... idziemy spać dzieciaki , a kto dorósł był, temu piwo stawiam jutro ... jeszcze parę groszy mam :D

Dobranoc ... ostatecznie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miej wplyw niezalogowany
11 września 2014r. o 2:36
zamiast sie klocic[img=1410395809_w56hfun.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 września 2014r. o 6:01
żaden z ''kandydatów'' nie ma wam nic do zaoferowania oprócz obietnic wyborczych dzięki którym liczy na stado naiwniaków którzy to ''łyknom''

będą tacy....będą :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 września 2014r. o 7:12
Dzień dobry :) Ja mam swojego kandydata. To Przemo. Ludzie , którzy prowadzą "działalność gospodarczą" wbrew doktrynie kapitalizmu , są najbardziej narażoną na stres grupą społeczną. Żeby zaspokoić żądania państwa, pracują nieustannie , fizycznie i intelektualnie. A i tak nic z tego nie mają, ponieważ jak mawia podsłuchany klasyk : Państwo Polskie to ch... , d... i kamieni kupa.
Masz do mnie żal Skornik , że o mamonie nauczam ? Dziesięć lat temu wierzyłem w Państwo, pracowałem i nie miałem czasu na rozmyślania. Wykończył mnie zus i podwyżka vatu. Dzisiaj już jestem mądrzejszy i wiem o co tutaj chodzi. Czy wiecie , że cały Pit idzie na tzw. obsługę długu zagranicznego. Jesteśmy więc niewolnikami żydobanksterów. Zawsze byliśmy. Dlatego pytam ratusz ile i komu ? Przemo na to pytanie również nie odpowie , bo i rachmistrze z ratusza już się pogubili. Co ich to z resztą obchodzi. Zgodnie z zasadą, po nas to tylko potop.

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gienek niezalogowany
11 września 2014r. o 8:33
Panno, bo Moszczyński nie odpowiada, gdzie znajdę jego program wyborczy? jego stronę www?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 września 2014r. o 8:58
~Gienek napisał(a): Panno, bo Moszczyński nie odpowiada, gdzie znajdę jego program wyborczy? jego stronę www?


Wtoku tej bardzo długiej polemiki zaprezentowałem wszystko co należało by zrobić w sposób bardzo precyzyjny.
Zatem pozostaje mi jedynie życzyć miłej lektury .

W odpowiednim czasie na mojej stronie Facebook.

PS -- Panie Gienku -- forma w jakiej Pan mnie przywołuje nie jest najwłaściwsza.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gienek niezalogowany
11 września 2014r. o 9:06
PanM napisał(a):
~Gienek napisał(a): Panno, bo Moszczyński nie odpowiada, gdzie znajdę jego program wyborczy? jego stronę www?


Wtoku tej bardzo długiej polemiki zaprezentowałem wszystko co należało by zrobić w sposób bardzo precyzyjny.
Zatem pozostaje mi jedynie życzyć miłej lektury .

W odpowiednim czasie na mojej stronie Facebook.

PS -- Panie Gienku -- forma w jakiej Pan mnie przywołuje nie jest najwłaściwsza.


A jak mam się zwracać? już Jaśnie Panie? Nie osłabiaj mnie pan tym, że mam się przebić przez tysiące postów. To jest szacunek dla wyborcy? Jakiś jeden z wielu wątków na forum? Profil na Fejsie? Skąd pan żeś się urwał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza