Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
11445
PanM
11 września 2014r. o 22:09
falco napisał(a):
rafi napisał(a):
falco napisał(a): żaden z ''kandydatów'' nie ma wam nic do zaoferowania oprócz obietnic wyborczych dzięki którym liczy na stado naiwniaków którzy to ''łyknom''

będą tacy....będą :D
Mówisz że Pan M mydli nam oczy ??


nie wiem czy to odpowiednie określenie -''mydli''

pisze o czymś o czym ja wiem,wiedzą inni więc jakimś tam ''Kolumbem'' nie jest a zmiany jakich to chciałby dokonać pozostają i pozostaną w sferze marzeń zarówno jego samego jak i mieszkańców...
można zapytać ''dlaczego'' a moim zdaniem dlatego że od lat ludzie dokonujący wyborów nadal niczego się nie nauczyli...
nie wiem czy to wina ''indoktrynacji politycznej'' czy już jesteśmy jako obywatele na tyle głupi że każdą ciemnotę można nam wcisnąć...
dziwne to dla mnie pozwalamy na to :>

zacznijmy pewne rzeczy nazywać po imieniu a nie udawać że robienie z nas idiotów w niczym nam nie przeszkadza... ;)


Tak Panie Januszu , ma Pan rację .Wielu wie co i jak.
Skoro jednak tak to dlaczego przyzwalają na robienie z siebie białych murzynków ?
Dlaczego ci sami ludzi każdego kto odważa się wychylić przeciw władzy sami ponownie wciągają do tygla niemocy i niewiary w sukces ?

Problemy społeczne oraz grzechy władzy są powszechnie znane i powszechnie akceptowane . Kto ma to zmienić ? Czy urzędnicy sami zrezygnują z tego co daje im napisane przez nich prawo ?

Wasza Rada to nic innego jak odezwa do ludzi

Obudźcie się i weźcie sprawy w swoje ręce .Jedynym kryterium naboru była niezależność od władzy.Ci ludzie nigdzie nie należą .Większość sie nie zna pomiędzy sobą.Łączy ich chęć zmian.

Zmian na lepsze dla podatników a nie urzędów .

[img=1410466166_0vkwwi4.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 września 2014r. o 22:27
PanM napisał(a): Tak Panie Januszu , ma Pan rację .Wielu wie co i jak.
Skoro jednak tak to dlaczego przyzwalają na robienie z siebie białych murzynków ?


Mały jasio nigdy nie był orłem w szkole, a teraz chce przynajmniej być sokołem, a tu raczej intelektualny nielot kogucik mu wychodzi, hehe :P

PanieM, a niby dlaczego nikt nie bierze pod uwagę opcji, że po prostu większość jest zadowolona? Że uważa Romana za osobę kompetentną? Że narzekacze są w mniejszości? Że żyje im się dobrze, więc głosują tak jak głosują?

PanieM, aby przekonać większość, musi Pan mieć naprawdę coś konkretnego do zaoferowania. Póki jeszcze maszyna wyborcza nie ruszyła, niech Pan się weźmie porządnie do pracy, nad swoim programem i nad sobą :) Mojego głosu Pan mieć nie będzie, ale jakoś też nie mam już ochoty wytykać Panu słabości :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2014r. o 0:58
alter napisał(a):
PanM napisał(a): Tak Panie Januszu , ma Pan rację .Wielu wie co i jak.
Skoro jednak tak to dlaczego przyzwalają na robienie z siebie białych murzynków ?


Mały jasio nigdy nie był orłem w szkole, a teraz chce przynajmniej być sokołem, a tu raczej intelektualny nielot kogucik mu wychodzi, hehe :P

PanieM, a niby dlaczego nikt nie bierze pod uwagę opcji, że po prostu większość jest zadowolona? Że uważa Romana za osobę kompetentną? Że narzekacze są w mniejszości? Że żyje im się dobrze, więc głosują tak jak głosują?

PanieM, aby przekonać większość, musi Pan mieć naprawdę coś konkretnego do zaoferowania. Póki jeszcze maszyna wyborcza nie ruszyła, niech Pan się weźmie porządnie do pracy, nad swoim programem i nad sobą :) Mojego głosu Pan mieć nie będzie, ale jakoś też nie mam już ochoty wytykać Panu słabości :) pozdrawiam


Większość to nie chodzi na wybory.Ale gdy pójdzie zamiecie kompetentnego romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2014r. o 1:14
~ napisał(a):
Większość to nie chodzi na wybory.Ale gdy pójdzie zamiecie kompetentnego romana.


Większość z głosujących, nieobecni nie mają racji :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 września 2014r. o 5:44
:D alterek nadal jak widzę próbuje mierzyć wszystkich na swoja miarę i jak zwykle kiepsko mu to wychodzi...

mnie kilka rzeczy w życiu wyszło ,tobie jak dotąd tylko ''słoma z butów''

zaprzeczysz?... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
12 września 2014r. o 8:14
Pynchoon napisał(a): A jak Pan ocenia obecnie realizowaną strategię w kwestii długu publicznego miasta i co proponuje Pan zmienić?


PanieM, ponawiam pytanie, oczywiście z prośbą o konkretną odpowiedź.

Czy może Pana program odpisał Panna i rzeczywiście zamierza Pan po wygranych wyborach drukować miejskie pieniądze, czy tak wygląda Pana program wyborczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
12 września 2014r. o 12:59
falco napisał(a): :D alterek nadal jak widzę próbuje mierzyć wszystkich na swoja miarę i jak zwykle kiepsko mu to wychodzi...

mnie kilka rzeczy w życiu wyszło ,tobie jak dotąd tylko ''słoma z butów''

zaprzeczysz?... :D
Ale on ma racje, nie ma takiego kandydata do pokonania P.Romana przecież co wybory Roman wygrywa po pierwszej turze i dlaczego ja mam głosować na człowieka który jest związany z Palikotem ?? i potem obraca kota ogonem i występuje z partii mówiąc że chce dobrze dla mieszkańców ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
12 września 2014r. o 15:43
Ciekawi mnie kto w tej "Waszej Radzie" jest ...nazwiska i dokonania dotychczasowe mnie interesuja...nie chcę głosować na "karierowiczów"...P.M ma moje tymczasowe poparcie ale ciekawi mnie jego zaplecze... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza