Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~A niezalogowany
11 września 2014r. o 10:49
A ja się tylko zapytam; dlaczego w polityce tej dużej i tej zaściankowej (czytaj: bolesławieckiej) do koryta pchają się osoby, które swoje nazwisko odciskają w lokalnych mediach.
Wiem, że Reagan, Schwarzenegger i wielu innych przez popularność weszli na szczyty władzy ale czy nam maluśkim nie powinno zależeć by decyzje podejmowali fachowcy.
Przez wiele lat obserwacji dostrzegam pewną prawidłowość. Największe parcie na szkło mają nauczyciele, lekarze i dziennikarze. Najlepsze predyspozycje czy największe kompleksy? A może "złotoustość"
Bez względu kogo wybierzecie, pamiętajcie jedynym sposobem na wyeliminowanie niewartościowych ludzi jest dokładne rozliczenie czasu sprawowania przez nich władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
11 września 2014r. o 10:56
falco napisał(a): żaden z ''kandydatów'' nie ma wam nic do zaoferowania oprócz obietnic wyborczych dzięki którym liczy na stado naiwniaków którzy to ''łyknom''

będą tacy....będą :D
Mówisz że Pan M mydli nam oczy ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marian niezalogowany
11 września 2014r. o 14:39
~Gienek napisał(a): Panno, bo Moszczyński nie odpowiada, gdzie znajdę jego program wyborczy? jego stronę www?
Jaki on ma program.Dewaluacja RANGI MIASTA ,jakies dziecinne interpretowanie Lokalnej Rzeczywistosci.Tyle naobiecywal co to on niezrobi.Wybory za dwa miesiące ,a on nie robi nic.Dzialalnosc Kandydata na tak poważne stanowisko samorządowe ,powinna być oparta na faktach.A nie na robieniu wyborcom wody z mózgu i krytykowaniu wszystkich dookoła.Znam FACETA szkoda ,ze tak głupio brnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 14:51
~Marian napisał(a):
~Gienek napisał(a): Panno, bo Moszczyński nie odpowiada, gdzie znajdę jego program wyborczy? jego stronę www?
Jaki on ma program.Dewaluacja RANGI MIASTA ,jakies dziecinne interpretowanie Lokalnej Rzeczywistosci.Tyle naobiecywal co to on niezrobi.Wybory za dwa miesiące ,a on nie robi nic.Dzialalnosc Kandydata na tak poważne stanowisko samorządowe ,powinna być oparta na faktach.A nie na robieniu wyborcom wody z mózgu i krytykowaniu wszystkich dookoła.Znam FACETA szkoda ,ze tak głupio brnie.
Jak Pan zrezygnowal ,to niech zdejmie to FORUM I ZAMKNIE TEMAT!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jest ekipa niezalogowany
11 września 2014r. o 15:35
Wmieście kilkanaście lat jest ekipa która dużo robi .
Dużo dla siebie .A GDZIE MIESZKAŃCY ?
Kto tego nie ogarnia ten jest nierozgarnięty .Inteligentny inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 września 2014r. o 15:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Masz do mnie żal Skornik , że o mamonie nauczam ?

Ja bym tobie radził, byś zamiast uprawiać bezproduktywny bełkot, uporządkował swoje liczne zobowiązania zaciągnięte wobec ludzi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 września 2014r. o 16:00
Program panaM

Zbliżające się wybory samorządowe są de facto pierwszymi w historii Polski wolnymi wyborami .
Na kogo głosujesz ten Cię będzie reprezentował w Radzie Miasta .

Dlatego komitet wyborczy nazywa się " WASZA RADA"
Członkami założycielami są mieszkańcy Bolesławca nie związani ani z polityką ani z urzędami.
Nie ma wśród nich panaM
To apolityczny obywatelski komitet wyborczy .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 września 2014r. o 16:37
rafi napisał(a):
falco napisał(a): żaden z ''kandydatów'' nie ma wam nic do zaoferowania oprócz obietnic wyborczych dzięki którym liczy na stado naiwniaków którzy to ''łyknom''

będą tacy....będą :D
Mówisz że Pan M mydli nam oczy ??


nie wiem czy to odpowiednie określenie -''mydli''

pisze o czymś o czym ja wiem,wiedzą inni więc jakimś tam ''Kolumbem'' nie jest a zmiany jakich to chciałby dokonać pozostają i pozostaną w sferze marzeń zarówno jego samego jak i mieszkańców...
można zapytać ''dlaczego'' a moim zdaniem dlatego że od lat ludzie dokonujący wyborów nadal niczego się nie nauczyli...
nie wiem czy to wina ''indoktrynacji politycznej'' czy już jesteśmy jako obywatele na tyle głupi że każdą ciemnotę można nam wcisnąć...
dziwne to dla mnie pozwalamy na to :>

zacznijmy pewne rzeczy nazywać po imieniu a nie udawać że robienie z nas idiotów w niczym nam nie przeszkadza... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza