Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 8:59
~ napisał(a): jaki Bóg ?
Dzien Dobry.

Jest tylko jeden - stworzony przez ludzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 10:04
Przeniesiony post:

mysz1985 napisał(a): jestem młodą mamą zastanawiam się nad szczepieniami dziecka. w przychodni polecają szczepionki skojarzone jako lepiej oczyszczone, a ja wogóle się zastanawiam czy szczepienie tak małego dziecka to nie za szybko. czytałam o wielu problemach neurologicznych po szczepionkach. w przychodni oczywiście mówią że nigdy nic się nie dzieje. wiem też że niektórzy lekarze nie szczepią swoich dzieci albo robią to z opóżnieniem i wybiórczo.

zapraszam do poczytania na stronie stowarzyszenia "nie szczepimy" różne historie po szczepieniach

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10971
#mysz1985 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 11:52
nie ma mam które boją się szczepić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alchemik niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 8:00
http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/24/szczepionki-smierci/

http://kefir2010.wordpress.com/2012/11/28/13-tajemnic-korporacji-farmaceutycznych-o-ktorych-nie-chca-bys-wiedzial/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10971
#mysz1985 nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 13:19
http://szczepienia.org.pl/ zapraszam mamy by poszytały co wstrzykuje się dzieciom i jakie są nieporządane odczyny poszczepienne,historie z życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 13:20
są mamy które nie szczepią swoich dzieci w szpitalu bolesławieckim? wogóle szczepią później? co na to przychodnia i sanepid?pytam bo dziecko źle znosi szczepienia, nie jest to tylko gorączka i rozdrażnienie, ale poważniejsze jak długie wymioty i dziwne zachowania.....w przychodni nie można normalnie porozmawiać bo kiedy tylko coś powiem że dziecko znów źle zniosło szczepienie to odrazu zaczyna się krzyk i straszenie sanepidem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mammi niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 13:37
moje dziecko, w pierwszej dobie po urodzeniu dostalo szczepionkę, po której caly czas plakalo było niespokojne, nie moglo spac... pielęgniarki twierdzily zeto na pewno nie wina szczepienia...a jednak! kolejne doby udowodnily ze maluch jest okazem spokoju i zdrowia... wiec powyzsze objawy były wina szczepienia...
aktualnie zastanawiam się nad szczepieniem skojarzonym, by zaoszczedzic dziecku bolu... ale nie wiem czy w ogole jest sens... czy to bezpieczne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 15:12





a tutaj link jak sobie rodzice poradzili z sanepidem w Poznaniu wygrali sprawy w sądzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza