Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

~gość niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 15:18

tu pani pediatra również świetnie wyjaśnia wszystkie kwestie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 21:28
http://www.monitor-polski.pl/alarm-w-ue-odnosnie-szczepien-novartis-zlapany-na-goracym-uczynku/

Dr Majewska mówi tez o tym że nikt nie ma prawa ukarać za nie zaszczepienie i obowiazkowe szczepienie ma tylko i wyłacznie obowiązek obywatelski a nie prawny. W poznaniu 800 rodziców nie zaszczepiło swoich dzieci sanepid nałozył na niektórych kare finansową, rodzice podali sanepid do sądu i wygrali więc nie ma sie czego obawiać. Druga sprawa trzeba zapytać swojego pediatre czy weźmie odpowiedzialność za powiklania , to zrobi tylko wielkie oczy i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 22:40
Drodzy Rodzice , proponuję Wam , jako że lubię czytać, elaborat mego Kobiecego autorytetu ... AstroMarychy . Programowalnymi urzędniczkami sanepidu nie ma się co martwić. Państwo jajko takie już lata temu przestało być za Was odpowiedzialne. Sądownictwo stoi na straży biznesu farmaceutycznego i finansowego. W skrócie : olejcie prawo , ten nowoczesny zabobon, dbajcie o Swe potomstwo :) Nie szczepić i niech medykom gul skacze z braku profitów.

Proszę bardzo :

http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

Dobranoc :)


Dopisane 01.12.2013r. o godz. 22:40:

Pannazdzieckiem napisał(a):
~gość napisał(a): ... Myślenie i czytanie nie kosztuje ...


Miło byłoby Cię częściej czytać pod wybranym przez Ciebie nickiem :)


Nie zmieniłem zdania Gościu :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 22:42
a w jakim wieku jest twoje dziecko? może miało tzw. nietulony płacz a to jest dalsze przeciwskazanie do szczepień...mówisz że zastanawiasz się nad skojarzonymi a ja wiem że to raczej w naszym przypadku to błąd, szczepiłam 6 w 1, po pierwszej dawce 2 tygodniowe wymioty, po drugiej dziecko po paru godzinach zaczęło dziwnie piszczeć "jakoś tak dziko", szczepiłam w 7 miesiącu i 10 także nie dało się zauważyć tych rzeczy....nie wiem co dalej.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 23:00
Nie wiesz , co dalej ... co się stało to się nie odstanie... miejmy nadzieję , że organizm Twego dziecka upora się z toksynami. Mam to szczęście , że w przypadku moich dzieci powikłań nie było , chociaż gdybym 10 i 15 lat temu wiedział , to co dzisiaj, gardła bym przegryzał fachmanom farmaceutom i w dupie miałbym sanepid wraz z sądownictwem , prawem i innymi fantasmagoriami ... nie mówiąc o karach finansowych.


Zgodnie z dewizą , zabrać możecie mi życie , ale duszy mi nie zabierzecie.

Dobranoc i powodzenia, będę się modlił o zdrowie Twego potomka :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 7:42
nękanie przez sanepid, i straszenie odebraniem praw też nie jest przyjemne, na co po co komu chodzenie po domu przez pomoc społeczną i szukanie dziury w całym...dlatego pytam czy są w bolesławcu jeszcze jacyś rodzice co szczepią z dużym opóżnieniem, czy też są nękani??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 7:58
Nie szczep swojego dziecka po co. Lepiej potem płakać jak zachoruje. Gruźlica się panoszy i nie dotyczy osób tylko mało zasobnych. Krztusiec to też samo dobre kilkumiesięczny duszący kaszel- no po prostu cud miód słuchać jak dziecko się dusi. Nie szczep.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
2 grudnia 2013r. o 8:04
No lepiej słuchać jak charczy po szczepieniach, bo to przecież szczepionka olaboga, cud, miód i w ogóle kamień filozoficzny i przynajmniej masz pewność, że po szczepionce kiedyś, prędzej czy później przestanie, tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.