Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Zapik niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 18:35
Masi, panM postanowił nie odpowiadać nawet na grzeczne pytania, bo odpowiedzi by go pogrążyły. Kto zatem pogrążałby sam siebie? PanM postanowił zatem rozmawiać sam ze sobą :)
Ps. Zaraz usłyszymy, że PanM jest lepszy od Przybylskiego, Ronalda Regana i Misia Uszatka. Klawiatura kompa zniesie największe bzdury :)
Ps. Roman musi odejść!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 18:35
~Iza napisał(a): Oj, panu M rodzi się nowy konkurent. :D
Konkurencja pisze, że PO rozważa wystawienie pana Przybylskiego.
:)


Obecnemu, PanuR także :)

Od PanM tysiąc razy wolałbym właśnie tego nowego konkurenta :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 18:40
falco napisał(a): a ja mam pewne pytanie i proszę się zastanowić zanim padnie odpowiedz... ;)

należał Pan do PZPR?
TAK NALEZALEM I NALEZAL BEDE ,BO NIKT MI LEGITYMACJI PARTYJNEJ NIE ZABRAL>Dzieki temu będę mogl polaczyc w swoim działaniu politycznym i administracyjnym dwa programy.Pod jednym HaslemWyborczym $SIERPEM I MLOTEM WYKONCZYC CHOLOTE$.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 18:51
alter napisał(a):
Obecnemu, PanuR także :)

Od PanM tysiąc razy wolałbym właśnie tego nowego konkurenta :)

Aha.
Do tej pory do lokalnych wyborów nie przywiązywałam większej wagi, ale trzeba przyznać, że zapowiadają się interesująco :D
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 19:03
No dobrze, piosenka może być wyborczą kiełbasą więc ją pominiemy, ale do rzeczy :)
Mam propozycję Panie M.
Proszę napisać na przykład od 10 lat wstecz do dzisiaj, czym Pan się zajmował zawodowo i zajmuje, co Pan osiągnął w polityce swojej partii jak i w polityce niosącej pomoc dla mieszkańców naszego miasta, (interesują mnie fakty). Pomijamy oczywiście nic nie znaczący blog, czy pisanie na forach), jeżeli odpowie mi Pan na proste dwa pytania oddaję na Pana głos :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 20:44
Panie M nie musisz nikomu się spowiadać. Może elektryk na gazowe dzwonki zaczniesz od siebie ,a zapomniałem TY nie kandydujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z boku patrząc niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 20:56
masi napisał(a): No dobrze, piosenka może być wyborczą kiełbasą więc ją pominiemy, ale do rzeczy :)
Mam propozycję Panie M.
Proszę napisać na przykład od 10 lat wstecz do dzisiaj, czym Pan się zajmował zawodowo i zajmuje, co Pan osiągnął w polityce swojej partii jak i w polityce niosącej pomoc dla mieszkańców naszego miasta, (interesują mnie fakty). Pomijamy oczywiście nic nie znaczący blog, czy pisanie na forach), jeżeli odpowie mi Pan na proste dwa pytania oddaję na Pana głos :)



Panie Z. , nie tak dawno widziałam jak Pan razem z Panem Zbyszkiem i Przemysławem pił u nas kawę a teraz pluje mu Pan do talerza.
Pan na serio wierzy że ktoś by zabiegał o Pana głos ?
Ja bym wolała poprosić o pocałunek tasiemca.

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:45 - powód: nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 21:10
Piłem u was kawę ? To znaczy gdzie ? ;)
Jak sobie przypominam to akurat trafiłem przypadkiem w hurtowni (historia), więc z kawą następnym razem wyjdę 100m dalej bo w miejscu przeznaczonym do picia kawy uznaje się zaraz za kolesiostwo :>
To, że zadaje pytania uważasz pluciem do talerza ?
Skoro potencjalni wyborcy nie mają prawa wiedzieć nic o kandydacie to chyba jakiś żart. ;)
Są ludzie zainteresowani, zadają pytania, to wypadałoby na nie odpowiedzieć. To nie ja startuję jako kandydat :)
To już Putin więcej powiedział o sobie :P


Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:45 - powód: topposting (moderator)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.