Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
10114
#alter nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 21:31
masi napisał(a):
Są ludzie zainteresowani, zadają pytania, to wypadałoby na nie odpowiedzieć. To nie ja startuję jako kandydat :)
To już Putin więcej powiedział o sobie :P


Otóż to! Tymczasem PanM swoim wyborcom zamiast odpowiedzi serwuje obrażanie., wyzywanie, i kłótnie spod budki z piwem.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:35
Przemysław Moszczyński commented on a person.
10 godz. temu
Muszę zdementować ten wpis .Już od dawna nie jestem asystentem posła Kmiecika W WYBORACH BĘDĘ STARTOWAŁ Z KOMITETU OBYWATELSKIEGO
Z całym szacunkiem ale wypadało przed publikacją uzgodnić treść wpisu ze mną.

zabawa Pana M trwa w najlepsze. pozwoliłam zacytować Pana wpis który umieścił Pan na facebook , w ostatnim zdaniu pisze Pan cyt," z całym szacunkiem ale wypadało przed publikacją uzgodnić treść wpisu ze mną"
Panie M, śmiejąc się zadaję Panu pytanie, czy Pan wie co to jest szacunek ? Pan żąda
szacunku dla siebie nie szanując innych, nie odpowiada Pan na proste pytania, swoją pozycję buduje Pan krytykując obecnego prezydenta ,zachowuje się Pan podobnie jak
Palikot który opluwając innych dostał baty , wiem że nie odpisze Pan na postawione
pytania, a jeżeli już; to będzie to ukryta odpowiedź " co ona się czepia " tylko na to Pana stać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 21:39

Alter, sam widzisz, szkoda słów, PanM afiszuje się gdzie tylko może, reklama dźwignią handlu, blogi, aktywność na forum, wywiady, ale założenie jest jedno " mi nie zadawajcie podstawowych pytań bo uznam to jako plucie do mojego talerza, mi tylko wolno pluć... " ;)
Przyjęta strategia PanaM okazała się wtargnięciem na tory przed pędzącym TGV :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 22:04
Masi pendolino nie ruszyło a Ty o TGV,,ale poczucie humoru to masz. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 22:52
alter napisał(a): Otóż to! Tymczasem PanM swoim wyborcom zamiast odpowiedzi serwuje obrażanie., wyzywanie, i kłótnie spod budki z piwem.


A cóż on może zaproponować? Daje co ma najlepszego. :P :D

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:42 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 0:32
~ napisał(a):
A cóż on może zaproponować? Daje co ma najlepszego. :P :D


Do pewnego momentu dawałem PAnM kredyt zaufania. Starałem się bliżej mu przyjrzeć, ale przestało to mieć sens, kiedy zaczął mi ubliżać i wyzywać od tchórzliwych anonimów. Teraz wiem, że ten człowiek nie ma nic mądrego do zaoferowania dla naszej społeczności.


Dopisane 20.08.2014r. o godz. 00:32:

masi napisał(a):
Alter, sam widzisz, szkoda słów,


Zgadzam się dlatego powinniśmy ignorować PanaM, aby ten temat poleciał. Sam tytuł tematu promuje nieuzasadnione aspiracje. SZkoda tutaj czasu na dyskusje, z kimś kto nie umie dyskutować. Opowiada tylko historyjki, i jak to ktoś napisał, chyba ty, że rozmawia sam z sobą, gada właściwie do siebie? do lustra?

EOT :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z boku patrząc niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 2:27
Chciałeś się przecież pośmiać .Nie udawaj skruszonego baranka.

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:43 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 8:18
widze , ze kandydat wam nie pasuje :D a z innej beczki jeśli chcieli byście zmiany władzy to kogo obstawiacie w wyborach na dyrektora ratusza są jeszcze jakies inne typy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.