Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
3004
#masi nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 16:07
emem napisał(a): Moze gosc stwierdzil, ze wysylanie pism to strata czasu, walka z wiatrakami i lepiej dyskutowac na forum dyskusyjnym, naglasniac problemy na wieksza skale.

Mamy bardzo podobny problem - gdy wysylamy zapytanie do Nowogrodzca. Albo w ogole nie odpowiadaja, albo odsylaja po wielu, wielu dniach bardzo zdawkowa odpowiedz, tak jakby mieli cos do ukrycia. Wiec zamiast tracic czas na tego typu dzialania, wolimy naglasniac problemy. I jak pokazuje praktyka , takie naglasnianie jest o wiele bardziej skuteczne.

Strata czasu ? Walka z wiatrakami ? Wtedy właśnie kieruje się właściwym torem aby osiągnąć jakiś cel, nabiera odpowiednich szlifów itp, ale po co ja to w ogóle piszę...
Rozumiem, że odpowiada Ci ta kandydatura, taki wygodnicki elew ;) Po co wychodzić z domu, jak można prowadzić życie Kiepskiego i zostać prezydentem, tak ? :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 16:08
skorn napisał(a): A tobie co jest potrzebne?


co jest mi potrzebne pytasz?...Ty w pierwszym szeregu walczących nie z ''komuną'' tylko w imię lepszego jutra dla mieszkańców tego skorumpowanego zadupia... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 16:10
Emem, skoro walka z wiatrakami jest niepotrzebna to po co była walka o lokal ? Przecież to strata czasu, lepiej siedzieć w domu, sączyć browara i klepać milion postów ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 sierpnia 2014r. o 16:11
falco napisał(a):
skorn napisał(a): A tobie co jest potrzebne?


co jest mi potrzebne pytasz?...Ty w pierwszym szeregu walczących nie z ''komuną'' tylko w imię lepszego jutra dla mieszkańców tego skorumpowanego zadupia... :>

Czyli co? Mam jednak startować na tego prezydenta? :)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 16:11
Emem, zakończmy tę dyskusję, szkoda prądu :) I tak wiadomo o co chodzi, obrońca z Ciebie kiepski ;) Bawcie się miło :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 sierpnia 2014r. o 16:16
masi napisał(a): Strata czasu ? Walka z wiatrakami ? Wtedy właśnie kieruje się właściwym torem aby osiągnąć jakiś cel, nabiera odpowiednich szlifów itp, ale po co ja to w ogóle piszę...
Rozumiem, że odpowiada Ci ta kandydatura, taki wygodnicki elew ;) Po co wychodzić z domu, jak można prowadzić życie Kiepskiego i zostać prezydentem, tak ? :D


Na razi znamy jednego kandydata. Nawet Piotr Roman nie zadeklarowal, ze wystartuje. Tak jak pisalem wczesniej - gdybym mial wybierac miedzy jednym a drugim to wolalbym Przemyslawa, bo 1) rozmawia z ludzmi i stara sie ich sluchac, 2) publicznie okreslil problemy i zaproponowal rozwiazania do dyskusji, 3) obecny prezydent problemow nie widzi, wiec na pewno ich nie rozwiaze.
Jezeli pojawi sie inny kandydat, to wtedy byc moze przy wyborze bede bral pod uwage jeszcze inne rzeczy - np. drugi kandydat bedzie reprezentowal poglady, ktore beda mi blizsze niz poglady p. Przemyslawa.


Dopisane 20.08.2014r. o godz. 16:16:

skorn napisał(a): Czyli co? Mam jednak startować na tego prezydenta? :)


Zachecam, zachecam! Powaznie!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 17:15
skorn napisał(a):
falco napisał(a):
skorn napisał(a): A tobie co jest potrzebne?


co jest mi potrzebne pytasz?...Ty w pierwszym szeregu walczących nie z ''komuną'' tylko w imię lepszego jutra dla mieszkańców tego skorumpowanego zadupia... :>

Czyli co? Mam jednak startować na tego prezydenta? :)

przecież już wcześniej pisałem że jest tu potrzebny ktoś młody i z wizją...

startuj !!!...tylko nie walcz z komuną minioną a obecną... ''romanową'' :>
jeśli to zrobisz ja cię poprę i zrobi to wielu mieszkańców :)
chcesz listę pierwszych ''do odstrzału''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 17:24
falco napisał(a):
chcesz listę pierwszych ''do odstrzału''? :D


Co ty wiesz? Jaką listę? Parobek u Niemca liste tworzy? co za głupek :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.